CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+2
Aurellia.P11
YounGun STREETBASE
6 posters

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by YounGun STREETBASE Sat Oct 10, 2009 3:20 pm

    Aurellia.P11
    Aurellia.P11
    CWG Helper
    CWG Helper


    Female
    Age : 31
    note : Before Chuck Norris goes to sleep he checks for Bruce Willis under his bed.
    Kdo je nejlepší? : Crowneři, Bappo, Mr.T, Dare, Česká scéna: Youngun, Ctiger, Razor, PTK...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 716
    Registration date : 2009-01-30
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Aurellia.P11 Sat Oct 10, 2009 3:45 pm

    Dobře ty Smile
    Tvoje normální vidka maj 3 minuty a tvůj snippeteček má minutu a půl..No každej má jinou vytrvalost Very Happy
    Nevim, co víc na to řict. Si AG takže co ti vytknout? Všechno hezky vyladěný. Líbilo se mi jak si byl chvílema otočenej. Akorát mi to místama přišlo trošku reppy, ale to sem tam vyšilhala jenom proto, abych si nepřišla trapně, že taky jednou píšu tak pozitivní koment Very Happy
    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by YounGun STREETBASE Sat Oct 10, 2009 3:49 pm

    Tak to vidko puvodne vzniklo zpusobem ze na me otec zarval ze se mam oblict ven vzit si mp3ku a ze mu zatancuju, ze chce vyzkouset kameru Very Happy takze ja celej vyjukanej nabehnul vid... proto walk neni superultraCOOL xD
    Clarion
    Clarion
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : všichni kdo se učí
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 87
    Registration date : 2009-06-18
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue1 / 31 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Clarion Sat Oct 10, 2009 5:24 pm

    youngun sice už moc nepíšu komenty ale tadyto prostě musim si prostě nejlepší walker kterýho znám fakt nejlepší a ten tvůj styl atd je prostě nádhernej z užasem koukám na každy tvoje video a říkám si že kdybych takhle walkoval že bych byl nejštasnejěí muž na světě tadyto vídko se ti moc povedlo fakt nehorázně povedlo jentak dál
    Sparse
    Sparse
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 61
    Registration date : 2009-09-20
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Sparse Sun Oct 11, 2009 5:40 pm

    Walk se mi libi pohodicka ... HD kvalita je mazec,ale zas clovek se bez ni obejde ... :-)
    Sparse
    Sparse
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 61
    Registration date : 2009-09-20
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Sparse Sun Oct 11, 2009 5:41 pm

    Treba kdyz kouknes na video od Methodica - Fuck SV xD tak to sme tocili fotakem,co ma taky HD+sme tam meli jeste rybi oko a to vypada dost zajimave ...
    Byte
    Byte
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Training is our DUTY!
    Kdo je nejlepší? : PTK
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 291
    Registration date : 2009-04-21
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Byte Sun Oct 11, 2009 6:11 pm

    Tak k Youngimu....

    No co k tobe rict hele na to ze to je delany na rychlo snippet 1 a vic mi propada jako moje video upa vyfluslej a on to ej snippet no nevadi ale k videu ty tvoje variace obceas me derou az k udivu jak si to davas ale ono uz kdyz se rekne Youngun tak to je pojem sam o sobe ...vim proc moje czecz top cwalkers jsou Youngun a PTK xDD fakt pekne video...a kamerka ti toci pekne....

    Jinak for Sparse: hel nauc se pouzivat edit... diky!!

    Peace Byte
    Pate aka Paťas
    Pate aka Paťas
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    note : C-walk is our life!
    Kdo je nejlepší? : Jen ti, co našli pravý význam a vášeň k Cwalku
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 139
    Registration date : 2009-02-11
    Rage :
    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Right_bar_bleue

    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Pate aka Paťas Sun Oct 11, 2009 7:02 pm

    Mno... Kéžby na mě taky tatík zařval, že jde vyzkoušet new kameru xD Walk... so much creative xP Jeden z mích oblíbených walkerů, především kvůli těm tvým new combíčkách, strašně přehnaný xP Vidko se moc povedlo, na to, že si to dělal takhle ,, ve spěchu " x)

    Sponsored content


    YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK] Empty Re: YounGun - snippet - my new HD camera [CWALK]

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 8:02 am