CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+15
Race2Face
OG Joker
Negativ
Lenny
[TGA]sourzZ
Paul DC
[LNF] aL^j0
Keco
SoNy
Shad Soldier
Marfii
^^Rejný | d[^_^]b
...
MD
YounGun STREETBASE
19 posters

    YounGun - War is Necessary (again)

    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty YounGun - War is Necessary (again)

    Post by YounGun STREETBASE Sun Mar 15, 2009 5:19 pm

    Nikdy jsem neslyšel komentáře k tomuhle vidku a prostě pořád si stojim za tim že je to moje nejlepší video tak bych chtěl slyšet jakej naázor na to máte i vy ostatni než jen stuffs kteří ho hodnotili předtím
    MD
    MD
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    note : C-walk is my BITCH!:D
    Kdo je nejlepší? : Gagong Pinoy, Pertuba, Kala, Snem, Ctiger,R2F
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 932
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by MD Sun Mar 15, 2009 5:24 pm

    no:D vidkdo urcite namakany uz sem ho videl.... nejsu si jistej jesli je nejlepsi z tech co mas... ale asi by mohlo.. walk super.. libi se mi jaxvin
    avatar
    ...
    Veterán
    Veterán


    Male
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 834
    Registration date : 2008-08-12
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by ... Sun Mar 15, 2009 5:28 pm

    Je to nejlepší vidko, hodnotil jsem ti ho na icq youtube a tady na CWG, hodně se ti povedlo, je to i tim místem....fakt pecka vidko Wink
    ^^Rejný | d[^_^]b
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by ^^Rejný | d[^_^]b Sun Mar 15, 2009 5:33 pm

    jo to je dost namakany vidko, ale myslim ze jsi jel lip tedka nedavno s tim ctigerem Wink
    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Marfii Sun Mar 15, 2009 5:34 pm

    jako vidko to je goood ale vic se mi tvuj walk libil treba ve vidku s ctigerem-...golden brothers myslim na tu songu od lunamana

    EDIT: presne no, rainy me predbehl...
    Shad Soldier
    Shad Soldier
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 97
    Registration date : 2008-11-02
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Shad Soldier Sun Mar 15, 2009 5:51 pm

    jak rekli ostatni proste tohle a golden brothers sou tvoje nejlepsi vidka
    je videt ze si do tohodle dal hodne prace libej se mi variace proste vsechno je to super
    SoNy
    SoNy
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 31
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 47
    Registration date : 2008-12-27
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue1 / 31 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by SoNy Sun Mar 15, 2009 5:55 pm

    no tak to vidko je namakane...aj mal si namakane...aj budes mat este namakane... Gl =D peace
    Keco
    Keco
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 33
    Kdo je nejlepší? : HnT :))
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 669
    Registration date : 2008-04-27
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Keco Sun Mar 15, 2009 5:55 pm

    ako bolo povedane predomnou je to proste popic mas super styl strasne sa mi paci nemam co k tomu dodat Smile
    [LNF] aL^j0
    [LNF] aL^j0
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Necum na mne stejne to nema cenu...
    Kdo je nejlepší? : K-oz, Lokos, Ctiger, Slick Viet, bLu, LET, BettaDenu, TAZU, Ziemek, Ownly, skribblez
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1651
    Registration date : 2008-09-01
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by [LNF] aL^j0 Sun Mar 15, 2009 7:14 pm

    Taky si myslim ze To s Ctigerem je tvoje Nej ... Jako byl jsi mimo beat ale proste se mi to dost pacilo ... Tohle je taky dost namakany ale jak rikam mas i lepsi..
    Paul DC
    Paul DC
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : krazykidd, ctiger, razor, anika, rainy, blu, slick viet,Cabron,Snem,Methodic
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 257
    Registration date : 2009-02-12
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Paul DC Sun Mar 15, 2009 7:16 pm

    mno samozrejme dobry vidko ae me se libi vic cuzz i dont see yall.
    [TGA]sourzZ
    [TGA]sourzZ
    člen rodiny
    člen rodiny


    Male
    note : dO It!
    Kdo je nejlepší? : -Lil bounZ-
    Počet příspěvků : 734
    Registration date : 2008-08-23
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by [TGA]sourzZ Sun Mar 15, 2009 7:18 pm

    no hele, tohle vidko je proste prehnany, ale i ja si myslim, ze tvoje vidko s tigerem je nejlepsi, tohle vidko je jedno z nejlepsich...
    Lenny
    Lenny
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov


    Male
    Age : 29
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 524
    Registration date : 2008-11-07
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Lenny Sun Mar 15, 2009 7:18 pm

    tag jako hodně powedený vidko a možná máš i lepší ale hodně se mi líbí a hlavně dobrej beatride ten se mi tam líbil asi nejvíc a prostě všechno
    Negativ
    Negativ
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 30
    note : Fuck all Haters !!
    Kdo je nejlepší? : ze Světa - T.I.Birdman, Bappo, Mad4west, Seven, od nás - Kiiro, Youngun, Razor, Methodic,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1776
    Registration date : 2009-01-10
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue2 / 32 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Negativ Sun Mar 15, 2009 7:20 pm

    to vidko je pekny jedno z tvejch nej ale kdyz pocitam i way tak s ctigerem je to lepsi ... ale nice
    to bylo myslim u battlu proti razorovi ne ? nebo na stejnym miste .. ?
    OG Joker
    OG Joker
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 28
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 745
    Registration date : 2008-06-27
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by OG Joker Mon Mar 16, 2009 6:00 am

    Můj milý deníčku, dneska jsem YounGunovi komentoval video... Nevím, jestli bude nadšen, ae snad ano... Very Happy:D:D

    No, takže tohle video je hodně naložený, ae víc se mi líbí ten poslední AG tryout Smile Toť můj názor Wink
    Race2Face
    Race2Face
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 27
    note : I have AG
    Kdo je nejlepší? : V.A Lokos,Jacua,ViciouS,BappO,Ctiger (My Inspiration)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 589
    Registration date : 2008-04-14
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Race2Face Mon Mar 16, 2009 6:05 am

    takze lasko moje Very Happy ...... tohle vidko je dost nalozeny jak rekl Joker ale prodle me je tvoje nej vidko battle proti razorovi ale todle je druhy takze jako ty u me tak ja u tebe TOP1 battle proti Razorovi TOP2 Todle TOP3 last AG TryOut
    peace brasko
    avatar
    Peky
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : NIKDO VŠICHNI SOU ......
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 269
    Registration date : 2009-01-17
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Peky Mon Mar 16, 2009 9:40 am

    mě se to video taky hodně líbí je tam hezký prostředí ale ten tvuj AG tryout se mi líbí nejvíc.. jak walk tak skladba..
    kiiRo
    kiiRo
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 34
    note : ?
    Kdo je nejlepší? : Race 2 Face a Let xD a taky VietThug .. a taky terezka (to napsala terezka -.-" ale kdyz si to mysli)
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 1027
    Registration date : 2008-02-24
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by kiiRo Mon Mar 16, 2009 6:15 pm

    Oo omg...to je hruza...
    nechapu jak muzes mit AG
    Ses ostuda CWG
    Di se zahrabat...tohle ani neni styl

    A ted si to vsechno znegujte :-* a gdo nevi, co je negace, tak at si pocka na stredni skolu, popripade na prijmacky na vysokou skolu ^^
    zatim pís (jako peace a ne piss ^^)


    Last edited by kiiRo^^ on Tue Mar 17, 2009 5:08 pm; edited 1 time in total
    __Semty__
    __Semty__
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 32
    Kdo je nejlepší? : Bettadenu Viet Ctiger
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 305
    Registration date : 2009-02-08
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by __Semty__ Tue Mar 17, 2009 10:58 am

    nej tvoje videjko, zadne na to nema Very Happy no od tebe
    se mi libi jeste "YounGun - Dont walk away.. =X"
    ^^Rejný | d[^_^]b
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by ^^Rejný | d[^_^]b Tue Mar 17, 2009 1:58 pm

    kiiRo^^ wrote:Oo omg...to je hruza...
    nechapu jak muzes mit AG
    Ses ostuda CWG
    Di se zahrabat...tohle ani neni styl

    A ted si to vsechno znegujte :-* a gdo nevi, co je negace, tak at si pocka na stredni skolu, popripade na prijmacky na vysokou skolu ^^
    zatim pís (jako piss a ne jako peace ^^)

    Takze:

    "Oo omg"... to neni krasny...
    chapu jak muzes nemit AG
    Nejsi chlouba CWG
    Nechod se vyhrabat... "Tohle je styl"

    Tak nejak jsem to pochopil, pochopil jsem to dobre? Very Happy


    __ jo edit: oo omg a Tohle ani neni styl nevim Very Happy
    Davey
    Davey
    člen rodiny
    člen rodiny


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : nikdo :-P
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 625
    Registration date : 2009-03-18
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Davey Fri Mar 20, 2009 5:26 pm

    jo taky vydařený widko tohle si skoro furt pouštim na youtubku Very Happy
    __Semty__
    __Semty__
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 32
    Kdo je nejlepší? : Bettadenu Viet Ctiger
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 305
    Registration date : 2009-02-08
    Rage :
    YounGun - War is Necessary (again) Left_bar_bleue0 / 30 / 3YounGun - War is Necessary (again) Right_bar_bleue

    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by __Semty__ Sun Mar 22, 2009 9:57 pm

    davey wrote:jo taky vydařený widko tohle si skoro furt pouštim na youtubku Very Happy

    a pak proc tam tam rychle stoupa pocet zhlednuti coz? Smile

    Sponsored content


    YounGun - War is Necessary (again) Empty Re: YounGun - War is Necessary (again)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 10:12 am