CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+4
[LNF] aL^j0
WillB aka Wee´zy
ducan.P11
YounGun STREETBASE
8 posters

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by YounGun STREETBASE Mon Nov 08, 2010 9:20 pm

    ducan.P11
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by ducan.P11 Mon Nov 08, 2010 9:41 pm

    No jediný co bych změnil, by bylo to provedení x hopu 0:30 a heeltoe (př. 0:12)

    Nelíbila se mi vzdálenost nohou. Do té doby i ve zbytku videa si dělal krátké kroky a variace. Nohy si měl většinou blízko u sebe. U těch zmiňovanejch pasáží se mi zdálo, že sebou moc házíš a to se mi nijak zvlášť nelíbilo.

    Ale co se týče zrovna těch variací, tak je to fakt špičkový.
    Beatriding je solidní !
    Video hodnotím 5/5 a držim palce

    LIKE THIS

    ducan
    WillB aka Wee´zy
    WillB aka Wee´zy
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 583
    Registration date : 2008-09-23
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by WillB aka Wee´zy Mon Nov 08, 2010 9:50 pm

    Jen par slov: tusim ze ti lehce ujizdela flow... necitil jsem z toho vidka absolutne nic... (dle konce to asi ani pro tebe nebyl nejlepsi vykon) ale je super ze jsi natocil Smile nic ale nemeni nazor na tom ze na tuhle songu se radsi podivam na svoje video ackoliv ho v oblibe moc nemam... porad mi dava vic nez tohle.
    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by YounGun STREETBASE Mon Nov 08, 2010 11:17 pm

    ^ Jn poslední dobou mě crown vůbec nejde prostě mě to pak ani nebaví když hodíš vidko mrknu se na fotak a tam je default... když jedu clown tak se to ještě dá,... tohle jsem točil asi 10x bez přípravy neb mi včera tony napsal at do denska vecera natocim neco do toho battlu ... potřebuju prostě lehký boty ale razor vansky má pučený asi 3 měsíce a neni schopnej mi je vrátit, superstary jsou na reklamaci 2 měsíce a AirForci jsou prostě těžký

    edit: ted jsem se dival na tve video je videt ze ty botky co mas jsou fakt lehky to ja kdybych zvedal takhle AF1 tak asi neudejcham 12. sekundu proste na to nemam fyzicku Very Happy
    [LNF] aL^j0
    [LNF] aL^j0
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Necum na mne stejne to nema cenu...
    Kdo je nejlepší? : K-oz, Lokos, Ctiger, Slick Viet, bLu, LET, BettaDenu, TAZU, Ziemek, Ownly, skribblez
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1651
    Registration date : 2008-09-01
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by [LNF] aL^j0 Tue Nov 09, 2010 4:22 am

    YounGun STREETBASE wrote:^ Jn poslední dobou mě crown vůbec nejde prostě mě to pak ani nebaví když hodíš vidko mrknu se na fotak a tam je default... když jedu clown tak se to ještě dá,... tohle jsem točil asi 10x bez přípravy neb mi včera tony napsal at do denska vecera natocim neco do toho battlu ... potřebuju prostě lehký boty ale razor vansky má pučený asi 3 měsíce a neni schopnej mi je vrátit, superstary jsou na reklamaci 2 měsíce a AirForci jsou prostě těžký

    edit: ted jsem se dival na tve video je videt ze ty botky co mas jsou fakt lehky to ja kdybych zvedal takhle AF1 tak asi neudejcham 12. sekundu proste na to nemam fyzicku Very Happy

    Crown ti nejde, protože jsi prostě clowner, podle toho vidka to jde totalně vidět že si tim že chceš
    jet crown totalně kazíš vyšperkovanej clown styl.
    Mně se to moc nelíbílo bez energie, beat jsi strefoval na začatku krapec a flow ti padala častejc než
    by mněla.
    ^^Rejný | d[^_^]b
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by ^^Rejný | d[^_^]b Tue Nov 09, 2010 5:18 am

    ten crown ti vubec neslusi a ty to vis, a ja to vedel ze to vis hned jak jsem videl tu botu pred kamerou, bo je na videu velky deform... vyser se na to Wink
    VenteX
    VenteX
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Moorek!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 996
    Registration date : 2009-05-05
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by VenteX Tue Nov 09, 2010 5:55 am

    ajajaj co ty nedotažený kroky? x(
    a tranzy nějak v haji ...

    není čas na trening že? Very Happy v poho to znám ..

    jinak souhlasím z kolegama nahoře..

    je to pěkný že chceš být crowner... ( jo někdy je to fakt libový např.. v realu to nevypadá špatně )

    ale myslím si že nejlepší je.. když děláš to co ti jde nejlíp Smile

    peace venty a.k.a socha xD


    edit : crown si šetři třeba na battly atd Smile
    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by YounGun STREETBASE Tue Nov 09, 2010 9:42 am

    ~RP~VenteX wrote:ajajaj co ty nedotažený kroky? x(
    a tranzy nějak v haji ...
    To by mě zajmalo teda kde jsem nedotahoval kroky a kde jsem měl tranzy v háji... to že ten krok nedělám do strany ale ví do zadu neznamená že je nedotaženej...

    edit : crown si šetři třeba na battly atd Smile
    jo to je problém celý český scény - je celá moc internetová Smile
    VenteX
    VenteX
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Moorek!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 996
    Registration date : 2009-05-05
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by VenteX Tue Nov 09, 2010 2:18 pm

    heh no myslel sem to tak.. že třeba na live battly... .)

    jo k těm nedotaženejm krokům

    0:24 tohle mi tak připadalo ..
    pokud sis to ovšem takhle vystajloval schválně tak v poho beru svoje slova Z5..

    ještě ohledně těch tranzu ..jen mi přišlo takový trochu divný to jak si z toho shufflu skočil rovnou do crownhopu ..

    no to je jedno každopádně sem řekl svuj názor.. pokud by se to někomu nelíbilo klidně ho smažu .. stačí říct...

    už nechci žádný konflikty mezi lidma mě toho stačilo dost..

    peace ventex..


    edit : ok ok .. tak sem se zmýlil no ..




    Last edited by ~RP~VenteX on Tue Nov 09, 2010 5:15 pm; edited 1 time in total
    Kiffa
    Kiffa
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, sNem, swoff, KuKi, Gagong Pinoy, iKo, Jin
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 372
    Registration date : 2008-03-01
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by Kiffa Tue Nov 09, 2010 3:37 pm

    Me se tvuj crown libi vic nez tvuj clown
    Ale vylepsi beat, a pridej vic energie z touhle songou sis krasne mohl pohrat
    Urcite pridej nejakej wow moove pristlo mi to trochu suchè....
    Jinak mas na vic, ale hodne stesti do battlu Smile
    TO VENTEX:Rozhodne neni nejlepsi delat to co ti de nejlip NEJLEPSI JE DELAT TO CO TE BAVI NEJVIC...
    T.zEt[P11]
    T.zEt[P11]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : vote 4 NO note
    Kdo je nejlepší? : nejlepčí neni nikdo.. páč se pořad někdo zhoršuje nebo zlepčuje... xD ale moji nej. walkeři jsou : sylwer, methodic, bonus a youngun
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 355
    Registration date : 2009-11-29
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by T.zEt[P11] Tue Nov 09, 2010 8:45 pm

    Tak taky sem něco napíšu :-)
    vidko celkově se mi Líbilo a to moc.. ale viděl sem od tebe i lepčí crownový výkony.. například: https://www.youtube.com/watch?v=PAkipcpkPoU
    prostě nevim jak to říct, ale v tomhle videu mi zchazela taková ta tvoje.. asi se to da nazvat kreativita.. dělaš hodně WOW-movů... tady jich moc nebylo.. variace si jel dobře.. ale právě podle mě bys to měl eště promíchat a nakombovat s něakejma těma Superkrokama.. doufam že mi aspon trochu rozumiš jak to myslim.. :-D
    jinak no jak už sem řek variace byly bombový celkovej enter taky Wink ale taky si mohl udělat něakej MOV na špičce kdyš maš ty AFka.. :-)
    novy boty se k tobě rozhodně hoděj... ale zkus si připravit na dalši vidko něaky power movy nebo je prostě při walku něak udělat.. a bude to eště lepčí.. :-)
    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Left_bar_bleue0 / 30 / 3CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Right_bar_bleue

    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by YounGun STREETBASE Thu Nov 18, 2010 9:59 am

    T.zEt[P11] wrote:Tak taky sem něco napíšu :-)
    vidko celkově se mi Líbilo a to moc.. ale viděl sem od tebe i lepčí crownový výkony.. například: https://www.youtube.com/watch?v=PAkipcpkPoU
    prostě nevim jak to říct, ale v tomhle videu mi zchazela taková ta tvoje.. asi se to da nazvat kreativita.. dělaš hodně WOW-movů... tady jich moc nebylo.. variace si jel dobře.. ale právě podle mě bys to měl eště promíchat a nakombovat s něakejma těma Superkrokama.. doufam že mi aspon trochu rozumiš jak to myslim.. :-D
    jinak no jak už sem řek variace byly bombový celkovej enter taky Wink ale taky si mohl udělat něakej MOV na špičce kdyš maš ty AFka.. :-)
    novy boty se k tobě rozhodně hoděj... ale zkus si připravit na dalši vidko něaky power movy nebo je prostě při walku něak udělat.. a bude to eště lepčí.. :-)
    tak to vidko cos hodil byla bomba, ale podle některých lidí na CWG je to průměrné video (hold cwg neni už dlouho cwalk.getgoo ale clown.getgoo.net.......)
    nicméně AFka mi prostě nejdou - jsou to na mě moc těžký boty a performance v nich je prostě těžkej Smile no nic až dostanu do ruky lehčí boty snad se situace zlepší Very Happy už mám nápady na vidka... Smile

    Sponsored content


    CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz  Empty Re: CN1 vs. CBC - YounGun vs. Artyfaiz

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:08 pm