CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


2 posters

    Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY)

    Eldzej
    Eldzej
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 349
    Registration date : 2009-03-11
    Rage :
    Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY) Right_bar_bleue

    Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY) Empty Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY)

    Post by Eldzej Sun Nov 09, 2014 4:39 pm

    Nebudu se vymlouvat, že už aktivně newalkujem, že půlka videa byla točena na jinej song,
    nebudu tu kecat sračky. Já si svoje walkový časy už prošel, vzpomínám na ně strašně rád
    a aspoň nějaký získaný zkušenosti se snažím předat ostatním okolo sebe. Tvoříme si vlastní
    walkovou komunitu ve svým městě. Bylo nás dost, teď je nás zas míň, lidi se prostě střídaj.
    Není to pro všechny, není to lehký, trvá než se člověk dostane na nějakou úroveň, ale tak je
    to se vším. My to děláme protože nás to baví a proto sem dávám to video, protože to je známka
    toho, že C-WALK NEUMŘEL! Je pořád v nás a my si ho užíváme i když nejsme světový!
    [DwH]Ferzy
    [DwH]Ferzy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 25
    note : I'm in DwH and i get AG... My dream come true! :)
    Kdo je nejlepší? : Já ne!!
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 85
    Registration date : 2012-08-31
    Rage :
    Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY) Right_bar_bleue

    Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY) Empty Re: Blazer Team x Tepláky by Logic (YYY)

    Post by [DwH]Ferzy Fri Nov 14, 2014 6:03 pm

    Hrozně rád vidím že ještě někdo natáčí videa Very Happy... poslední dobou mi přijde že jich je strašně málo... pamatuju jak bývaly na CWG nejmíň 2 videa týdně... a odezvy alespoň od 3 lidí u každého... a teď 1 video za 2 měsíce... mrzí mě to...
    Ale co... k walku.. první .. tipuju Eldzej podle toho zasekávání Very Happy vždycky chvíli zajedeš a pak se prostě zastavíš... toho sem si všiml už u tvojich dřívějších videí... mám radši plynulý souvislý walk ale když chceš dělat záseky tak to aspoň prolni nějakýma kreacema jestli víš jak to myslim Very Happy zkrátka abych se nenudil než začneš zase walkovat...
    second walker... bacha na beat a pridal bych trochu feeling nebo energy ... a walkuj... mas zajimavy styl... sem zvědavý co se z něj vyvine... doufam že budeš trénovat Very Happy Wink
    Inač fajn vidko .. pěkný edit... doufám že si tu svoji komunitu budete držet Smile
    těším se na další vidko Wink Smile

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 12, 2024 12:12 am