CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


4 posters

    Shaddy - postoletechvideo

    [TSE]Shaddy
    [TSE]Shaddy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 26
    note : I'm your friend and foe ;)
    Kdo je nejlepší? : Fafaneoo
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 87
    Registration date : 2011-11-04
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue1 / 31 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Shaddy - postoletechvideo

    Post by [TSE]Shaddy Fri Aug 01, 2014 3:34 pm

    Asi po roce a půl jsem natočil solo video Smile) Tak snad se bude líbit Smile hodnocení prosím Razz
    [DwH]Ferzy
    [DwH]Ferzy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 25
    note : I'm in DwH and i get AG... My dream come true! :)
    Kdo je nejlepší? : Já ne!!
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 85
    Registration date : 2012-08-31
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue0 / 30 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by [DwH]Ferzy Sun Aug 03, 2014 11:35 am

    Je tam hrozne videt ten old school ... proste de videt ze si walker z doby kde měl c walk zas trochu jine hodnoty ... někdo tomu rika ze to byl zlaty vek cz cwalku ... ja si myslim ze kazda doba ma neco do sebe ale moc dobre vim ze ta doba delala neskutecne kvalitni walkery .. a ty k nim podle me patris ... Smile nemas mozna zadny extremni styl nebo variace... nebo neco co by me nechalo cumet s otevrenou hubou ale stejne se mi to libi ... pustil sem si to aspon 5krat ... vzdycky je co zlepsovat ale tvuj walk je kvalitka ... chci víc takovych walkeru ... mas muj Like Smile
    [TSE]Shaddy
    [TSE]Shaddy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 26
    note : I'm your friend and foe ;)
    Kdo je nejlepší? : Fafaneoo
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 87
    Registration date : 2011-11-04
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue1 / 31 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by [TSE]Shaddy Sun Aug 03, 2014 2:00 pm

    [DwH]Ferzy wrote:Je tam hrozne videt ten old school ... proste de videt ze si walker z doby kde měl c walk zas trochu jine hodnoty ... někdo tomu rika ze to byl zlaty vek cz cwalku ... ja si myslim ze kazda doba ma neco do sebe ale moc dobre vim ze ta doba delala neskutecne kvalitni walkery .. a ty k nim podle me patris ... Smile  nemas mozna zadny extremni styl nebo variace... nebo neco co by me nechalo cumet s otevrenou hubou ale stejne se mi to libi ... pustil sem si to aspon 5krat ... vzdycky je co zlepsovat ale tvuj walk je kvalitka ... chci víc takovych walkeru ... mas muj Like Smile

    nevím jestli tvůj komentář mám brát jako kompliment nebo jako kritiku tak se to pokusím vzít jako obojí a neboj do kempu na sobě ještě zamakám:) tak thx
    [HC]Nobel
    [HC]Nobel
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : Pizza
    Kdo je nejlepší? : Vale Rossi
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 140
    Registration date : 2012-03-09
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue0 / 30 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by [HC]Nobel Mon Aug 04, 2014 1:15 pm

    Dobře vybranej song , hodně dobrej edit , libovej oldskool crown kterej mě baví ,líbí se mi i variace a uplně nejvíc se mi líbí tranz z healtoe do shufflu ) za mě hodně zabitý video)
    Kiwis
    Kiwis
    Admin
    Admin


    Age : 34
    note : I am Boss,... CWK boss :D
    Kdo je nejlepší? : Nepo, Entony, Xtream, Miky no a samozřejmě Tučňák :D
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 34
    Registration date : 2011-12-29
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue0 / 30 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by Kiwis Tue Aug 05, 2014 7:15 pm

    Nádhernej walk, krása na to čumět. Jen mě tam nesedl edit, že jsi nebyl na prostředku videa a uděláno přes stín a tohle, ale i to je možnost jak to udělat. Rozhodně dávám palec nahoru a těšim se moc na Kempu Smile
    [HC]Nobel
    [HC]Nobel
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : Pizza
    Kdo je nejlepší? : Vale Rossi
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 140
    Registration date : 2012-03-09
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue0 / 30 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by [HC]Nobel Wed Aug 06, 2014 1:14 pm

    Kiwis wrote:Nádhernej walk, krása na to čumět. Jen mě tam nesedl edit, že jsi nebyl na prostředku videa a uděláno přes stín a tohle, ale i to je možnost jak to udělat. Rozhodně dávám palec nahoru a těšim se moc na Kempu Smile

    Kiwis on je na středu videa jen cwg to zobrazuje špatně musíš to otevřít na nový kartě ytb.)
    [TSE]Shaddy
    [TSE]Shaddy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 26
    note : I'm your friend and foe ;)
    Kdo je nejlepší? : Fafaneoo
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 87
    Registration date : 2011-11-04
    Rage :
    Shaddy - postoletechvideo Left_bar_bleue1 / 31 / 3Shaddy - postoletechvideo Right_bar_bleue

    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by [TSE]Shaddy Fri Aug 08, 2014 8:59 pm

    díky moc všem Smile

    Sponsored content


    Shaddy - postoletechvideo Empty Re: Shaddy - postoletechvideo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 7:52 pm