CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


3 posters

    když vylezete na garáž a nevíte co dělat

    [majky]
    [majky]
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 28
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 97
    Registration date : 2011-01-09
    Rage :
    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Left_bar_bleue0 / 30 / 3když vylezete na garáž a nevíte co dělat Right_bar_bleue

    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Empty když vylezete na garáž a nevíte co dělat

    Post by [majky] Sat Jul 26, 2014 3:37 pm


    komenty potěší Smile
    [HC]Nobel
    [HC]Nobel
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : Pizza
    Kdo je nejlepší? : Vale Rossi
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 140
    Registration date : 2012-03-09
    Rage :
    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Left_bar_bleue0 / 30 / 3když vylezete na garáž a nevíte co dělat Right_bar_bleue

    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Empty Re: když vylezete na garáž a nevíte co dělat

    Post by [HC]Nobel Sat Jul 26, 2014 5:40 pm

    oba dva dobrý IG , ale u Roda mi chybí větší uvolněnost a chce to ještě pilovat styl máš i lepší videa u Majkyho mi chybí toršku energy k tomuhle songu jinak je to dobrý vid.
    [majky]
    [majky]
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 28
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 97
    Registration date : 2011-01-09
    Rage :
    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Left_bar_bleue0 / 30 / 3když vylezete na garáž a nevíte co dělat Right_bar_bleue

    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Empty Re: když vylezete na garáž a nevíte co dělat

    Post by [majky] Sat Jul 26, 2014 11:14 pm

    Díky Smile potěší takový koment Smile)
    další komenty? Smile Very Happy
    Catch
    Catch
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 27
    note : Neví někdo co sem mám napsat ???
    Kdo je nejlepší? : Luigi Alkapone, Fancy, Billy, Nepo, Sylwer
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 148
    Registration date : 2012-12-23
    Rage :
    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Left_bar_bleue0 / 30 / 3když vylezete na garáž a nevíte co dělat Right_bar_bleue

    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Empty Re: když vylezete na garáž a nevíte co dělat

    Post by Catch Thu Jul 31, 2014 7:16 pm

    Rodo tobě podle mě dělá problém fakt jen to že se málo krčíš v kolenou... zlepší ti to styl kroky bounce..

    Majký dobrý! ale na tuhle songu by se mi to u tebe úplně líbilo s větším feelem, energii a bouncem Smile

    Pěkný video a jen tak dál Smile

    Sponsored content


    když vylezete na garáž a nevíte co dělat Empty Re: když vylezete na garáž a nevíte co dělat

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat May 11, 2024 3:48 pm