CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+4
dyXi
Nesty
[TSE]Shaddy
S.A.NEPO
8 posters

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    S.A.NEPO
    S.A.NEPO
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Každej znás je něčim nejlepší!
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 190
    Registration date : 2010-05-28
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue0 / 30 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by S.A.NEPO Thu Sep 13, 2012 7:54 pm


    Test novejch bot, beru kazdej nazor =)
    [TSE]Shaddy
    [TSE]Shaddy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 26
    note : I'm your friend and foe ;)
    Kdo je nejlepší? : Fafaneoo
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 87
    Registration date : 2011-11-04
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue1 / 31 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by [TSE]Shaddy Thu Sep 13, 2012 8:20 pm

    Ty botky mi přijdou takový nevýrazný, ale sednou ti Smile máš v nich luxusní bounce. až si je pořádně vywalkuješ tak to bude strašnej libec Smile pro mě je tohle 100% AG material Smile
    Nesty
    Nesty
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 27
    note : no more
    Kdo je nejlepší? : HIGHCXWVRD$ a SISINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 553
    Registration date : 2011-04-22
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue0 / 30 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by Nesty Fri Sep 14, 2012 1:43 pm

    tvoje nejlepší video kámo .. nechápu ... úžasný .. spadla mi u toho huba :OOO
    dyXi
    dyXi
    newbie
    newbie


    Male
    Kdo je nejlepší? : Seven, Bas Jr. , J.Whizes, VA Lokos, Gregory, Fortty, Moorek, Pont, SA Nepo, UKW;))
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 24
    Registration date : 2010-11-20
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue0 / 30 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by dyXi Tue Sep 18, 2012 5:49 pm

    No muj nazor je takovej ze mas i lepsi vidka, nadruhou stranu sou ty boty new a jinak to bude vypadat az je rozslapnes, kazdopadne se mi to moc libilo,...radit ti co mas zlepsovat nema cenu, ty sam moc dobre vis v cem mas nedostatky nebo co by si chtel vylespit. Jen tak dal, kazdopadne AG mas a zaslouzene bracho
    Entony
    Entony
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 30
    note : Some people learn to dance...others are Born to ;)
    Kdo je nejlepší? : Crown Kingz, Crowners No.1, GoSu, Kala, Kuki, Gagong Pinoy..
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 856
    Registration date : 2009-11-11
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue0 / 30 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by Entony Fri Sep 21, 2012 10:48 am

    Taky je mi líto, že už na tohle všechno nemám tolik času jako kdysi, ale i tak se snažím sem tam někde zanechat komentář jako třeba teď tady Smile
    Nejvíc mě zaujala asi ta variace v 1:11, ta je fakt hodně brutální a líbivá Smile jinak tvuj styl se od posledního videa co jsem viděl taky hodně vyvinul, podle mě jseš teď na tom českým topu kam se hold propracuje prostě každej kdo intenzivně trenuje Smile a pak zase spadne až poleví a vymění ho někdo kdo toho ještě nemá dost Smile klasika. Každopádně tomu ale chybí pořád něco, něco... Technicky seš dobrej, ale nemá to šťávičku jak se říká Wink
    avatar
    KoudysSWC
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 32
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 3
    Registration date : 2012-09-21
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue3 / 33 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by KoudysSWC Fri Sep 21, 2012 8:49 pm

    Takže S.A NEPO! začal bych tím že tvůj valk se mi vůbec ale vůbec nelíbí! připadá mi to jako když někdo točí cadet tryout! a jak když vidím venku když někdo špale vajgly od cigaretek! Smile nauč se základní kroky (třeva: Véčko a ačko a pak uvidíš že to bude vipadat trošku lůíp) Smile + přidej variace a zkus omezit nějaké variace máš jich tam šíleně moc! Smile zkus tam dát možná jednoduche viggle! uvidíš! Smile a poslední otázka....---> Co to proboha předvádíš? Very Happy (název tvého videa ,,je mi to líto'') spíš mě je líto že sem viděl toto video! Sad
    JessyCWG
    JessyCWG
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 26
    note : C-walk is me life :))
    Kdo je nejlepší? : Entony,Xtream,S.A Nepo,Tecilla.
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 153
    Registration date : 2011-01-17
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue0 / 30 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by JessyCWG Fri Sep 21, 2012 9:09 pm

    CWGAltman wrote:Takže S.A NEPO! začal bych tím že tvůj valk se mi vůbec ale vůbec nelíbí! připadá mi to jako když někdo točí cadet tryout! a jak když vidím venku když někdo špale vajgly od cigaretek! Smile nauč se základní kroky (třeva: Véčko a ačko a pak uvidíš že to bude vipadat trošku lůíp) Smile + přidej variace a zkus omezit nějaké variace máš jich tam šíleně moc! Smile zkus tam dát možná jednoduche viggle! uvidíš! Smile a poslední otázka....---> Co to proboha předvádíš? Very Happy (název tvého videa ,,je mi to líto'') spíš mě je líto že sem viděl toto video! Sad
    ---> Hey kámo co ty jis za debílka?!!!! víc co zanemná pojem ,,CWALK'' a ještě pro INFORMACI: S.A Nepo patří ke špičce walkeru ČR Wink jeho style je nejlepší mě se hrozně líbí Wink a myslím si že tímhle tvym psaním! seš jen pro smích! Very Happy Jinak S.A Nepo: Nice style Smile Beat pěknej,Flow plynulej Wink jediný co mi na tom vidku nesedí je hudba :/ Ale walker je hodně dobrej Wink jen tak dál kámo Wink + pro toho blbečka nademnou: Až uvidim nějaké tvoje vido napíš a uvidíme kdo tu jak dupe (nevím co jsi psal) !! -JESSY-
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Left_bar_bleue0 / 30 / 3S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Right_bar_bleue

    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by Tecilla Sat Sep 22, 2012 12:06 pm

    :DDDDD dalsi noob kterej se sotva regnul dal si lvl AG a chytraci Smile
    davam mu ban.. kdyby to nekomu nebylo jasny proc tak kouknete na jeho profil tak to hnedka dost oduvodnim Wink jo a ten lvl mu samozrejme srazim na cadet.. peace
    a nepo.. jen tak dal bro Smile

    PS: prosim vsechny aby se k tomu dal nevyjadrovali.. vyresil jsem to, ten clovek ma ban a nebudem nepuv topic spamovat nadavkama a dalsi zbytecnou diskusi Smile komenty pouze k videu, diky za pochopeni

    Sponsored content


    S.A.Nepo - Je mi líto(snippet) Empty Re: S.A.Nepo - Je mi líto(snippet)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 4:31 am