CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+9
PeteyGrand
YounGun STREETBASE
TSE - Pegwyne
faqU
^^Rejný | d[^_^]b
Delete
Kiffa
VenteX
$Gently$
13 posters

    Gently - last post ?

    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Gently - last post ?

    Post by $Gently$ Sat Sep 17, 2011 4:36 pm





    Popravdě ani nevím, proč sem to video dávám, nevěřím u tomu, že by to někdo okomentoval a nemám tušení proč... Možná, že už jen doufám v tu komunitu kterou jsem tady zažil jen dva roky zpátky... taky je to s největší pravděpodobností můj poslední post na těhle stránkách. Jsou tu fajn lidi, ale ne komunita. není tady celek chybí tady soudružnost...Chci najít celek, ne jen články...takže asi je tohle poslední pokus a uvidíme jak tohle dopadne no....
    VenteX
    VenteX
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Moorek!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 996
    Registration date : 2009-05-05
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by VenteX Sat Sep 17, 2011 9:46 pm

    čau ty Gayi .. Very Happy
    Smile ohledně názoru na dnešní c-walkovou eru s tebou souhlasím.

    Ohledně walku.. líbí se mi že se ti změnil.. že už není takovej jako kdysi Smile je hezčí ..
    jak se vůbec máš? doufám že až bude nějakej meeting.. tak někdy dorazíš.. rád bych tě viděl Smile
    Kiffa
    Kiffa
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, sNem, swoff, KuKi, Gagong Pinoy, iKo, Jin
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 372
    Registration date : 2008-03-01
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Kiffa Mon Sep 19, 2011 7:11 pm

    Naprosto souhlasim že CWG šlo do kytek... myslim že snad od te doby co se sem začali přihlašovat 13ti lety.
    + Naprosto zbytečné hadky viz. Rozpad TGA a rozdělení kommunity.

    Ja jsem na tomto forku od uplneho počatku zažil jsem tu všechno co se tu odehralo, ale abych pravdu řekl nikdy to nebylo v takovem stavu jako je to ted, ted už nepomuže snad ani 100 helperu.
    Na cwg si zajdu občas když nemam co dělat a akorat z teto stranky vyjdu s tím, že si du zapalit protože mam nervy z těch prcku co tu píšou.
    Ma to cenu sem chodit ? Možna kdyby to tu bylo přístupné od určitého věku tak by se cwg mohlo vyhnout 70% problemu.
    Tak si prosím uvědomte že toto forko je od toho, že všichni dělame jeden tanec at už pro zábavu, ''slávu'' nebo jiných duvodu.
    Zamyslete se...

    Jinak jsem rad, že ještě ta starší generace nevymřela a doufam, že ještě nekdy natočís nějaké video. Smile hodně štěstí.
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Delete Tue Sep 20, 2011 10:44 am

    Já nemůžu hodnotit jaká byla dřívější komunita pac nejsem tu nějak dlouho ale věřim, i z toho co jsem slyšel od všech starších tk to bylo uplně jiný poznám to i teď že to tu je mrtvý a všichni se soutřeďujou jen na sebe a na ostatní prděj Smile Smile tak doufám, že budeš jezdit na meet pac si jeden z mála walkerů který fakt obdivuju, ze všech stránek co jsem mohl poznat Smile Smile

    ^^Rejný | d[^_^]b
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by ^^Rejný | d[^_^]b Tue Sep 20, 2011 7:11 pm

    Jojo, kolikrát jsem to říkal Smile
    Naše cwalk generace tu generovala prostředí, dnešní generace jej degeneruje Smile
    Všem je 12, to je ten problém. Hold, musíme jít o krok dál a SRÁT NA NĚJAKEJ WALK ! Very Happy
    BTW. proč je na mě Terka tak nasraná?
    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by $Gently$ Wed Sep 21, 2011 5:22 am

    Děkuju za ovace:)
    videa určitě budu točit dál.
    no terezka, uprimne poradne nevim, ale vyresime to my dva osobne az bude moznost, jsem porad ts tak vis kde me hledat.
    faqU
    faqU
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : V.A. Lokos jedine
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 167
    Registration date : 2009-05-09
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by faqU Tue Sep 27, 2011 9:08 pm

    gently..vidko fajn, libovej walk jako vzdy Wink

    K te komunite..jsem tu uz nejaky patek a musim uznat ze to jde do sracek. Je to zpusobeno hlavne tim, ze ti co tu zacinali a snazili se to nejak drzet pohromade ted nemaji prakticky vubec cas (vysoka,prace) a to jim nemuzeme mit za zle..ze se tu registruji 13ti lete decka neni zase tak spatne Wink muzeme byt prece radi, ze se komunita tady v CR rozrusta i kdyz uz netvorime ''celek'' ale kazdy jede jenom sam za sebe..
    TSE - Pegwyne
    TSE - Pegwyne
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 32
    note : I want to be the best!! ;DD
    Kdo je nejlepší? : Nejlepší je ten, kdo se snaží a dělá to od srdce.. ;)
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 783
    Registration date : 2009-01-11
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by TSE - Pegwyne Tue Oct 11, 2011 7:44 pm

    áááh pamatuji si ty časy, kdy jsi byl Bg... já čerstvé IG... stáli jsme tam... jen tak zlehka proti sobě battlovali a prvně se poznali na meetu.. dávno zpátky, kdy se cwalk scena držela Smile
    -> taky bych to chtěl zpět..

    K walku: podívej se jak se z tebe stal propracovaný cwalker... je vidět, že máš talent a já to věděl, když jsi byl ještě pan X neznámý Bgčko.. Wink krása pohledět, drž se toho dál, moc se mi líbí tvůj walk... jsem rád, že lidi, které jsem osobně poznal si splnili tuhle cestu za svým stylem cwalku.. jsem rád, že na to dneska můžu koukat a říkat si.." chlape podívej se jaký jsou to hvězdy, podívej se co oni dokázali, to co ty si nikdy nedokázal".

    Krásný video.. ani nevíš kolik mi toho dalo, když sedíš a hltáš každý kousek a každý krok walku a prociťuju hudbu s tebou Smile


    Zatím ahoj Peg
    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by YounGun STREETBASE Tue Oct 11, 2011 7:49 pm

    problém nastal ve chvíli, kdy čeští walkeři přestali být inspirací pro ostatní, ale stali se levnými kopírovači ostatních kultur (hlavně té ruské) a ve chvíli, kdy lidi co se o CWG starali, přestali mít čas a zájem, jelikož cokoliv se staff snažil udělat, NIKDY nebylo dost dobré, ale vždy se našlo statisíce věcí, které kritizovat Smile dnes je nás tu 2 500 a nenajde se jediný člověk, který by byl schopný sehnat někoho kdo by nakódoval web cwalkin.cz Smile na meetingy jezdí čím dál tím míň lidí (no možná je lepší když se sejde staré jádro, než mateřská školka Very Happy )...
    PeteyGrand
    PeteyGrand
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 29
    note : @
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, sNEM, V.A.Lokos, Anika
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1314
    Registration date : 2009-09-25
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by PeteyGrand Wed Oct 12, 2011 5:52 pm

    YG nic proti ale já to Lubanovy Codery & Webdesignery posílal...
    Deady
    Deady
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : youtube.com/user/TheDzumi
    Kdo je nejlepší? : Fafaneoo, Rajman, Methodic, Anika,...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 355
    Registration date : 2010-04-29
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Deady Sat Oct 29, 2011 1:06 pm

    fajne vidko ale tvuj walk v těch riflích se mi nelíbí :-P
    avatar
    hophope
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 38
    Kdo je nejlepší? : c-walkery :D
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 38
    Registration date : 2010-05-16
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by hophope Sat Nov 05, 2011 4:39 pm

    Pěkné video. Very Happy Ta komunita je Vaše. Něco jste společně dokázali, můžete být na to hrdí. :-) Kdyby CWG nevzniklo, možná by dnes c-walk dělalo deset lidí v republice a mohli by si o cwalku pokecat leda tak s lidmi v zahraničí. Místo toho v cizině vzdychají, jaká je tu skvělá komunita, že u nich v zemi nic takového není. Very Happy
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Delete Sat Nov 05, 2011 6:44 pm

    hophope wrote:Pěkné video. Very Happy Ta komunita je Vaše. Něco jste společně dokázali, můžete být na to hrdí. :-) Kdyby CWG nevzniklo, možná by dnes c-walk dělalo deset lidí v republice a mohli by si o cwalku pokecat leda tak s lidmi v zahraničí. Místo toho v cizině vzdychají, jaká je tu skvělá komunita, že u nich v zemi nic takového není. Very Happy

    Tak konečně někdo to tady napsal s timdle totálně souhlasim Smile Smile a je to i pravda, kdyby to tu nebylo tk několik lidí prostě takovejdle tanec ani nezná Smile Smile
    Entony
    Entony
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 30
    note : Some people learn to dance...others are Born to ;)
    Kdo je nejlepší? : Crown Kingz, Crowners No.1, GoSu, Kala, Kuki, Gagong Pinoy..
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 856
    Registration date : 2009-11-11
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Entony Mon Nov 07, 2011 8:05 am

    Víš Gently ono je to tím, že už tu nejsou tolik aktivní staří walkeři, ti co je mají nováčci za vzory Ty, Já, Ctiger, Razor, YounGun, ale i třeba takovej Negativ. Lidi co ví o čem c-walk je, rozumí tomu a umí napsat svůj vlastní názor, kritiku...
    Já osobně si myslím, že CWG není v háji, dá se zachránit a možná i "vrátit zpět" na úroveň a není to ani těžký, stačí jen když začneme opět a zase komentovat my, my zkušenější a admini se o tady to forum začnou zase starat.. Jo já vím, já sám jsem byl teď přes pul roku totálně neaktivní, ale hold v životě jsou i jiný věci a důležitější, než C-walk fóra. Teď jsem zpět a budu se snažit dělat co nejvíc pro to, aby se tu nováčci ale i veteráni měli stejně dobře jako sem se tu měl já, když jsem se tu registroval. Nebýt CWG nejsem tam kde jsem teď.
    Abych to zhrnul, buď jakžtakž aktivní, komentuj a bude ti komentováno Smile
    Ámen
    VenteX
    VenteX
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Moorek!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 996
    Registration date : 2009-05-05
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by VenteX Tue Nov 08, 2011 9:12 pm

    Omg ty jak tam stále děláš takovej ten skok + jak máš teďka takovej ten lehčí styl. Very Happy tak mi to příjde spíš jako kdybys tam na tom videu lítal než walkoval
    Nitrogen
    Nitrogen
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 24
    note : I bez note se dá žít
    Kdo je nejlepší? : o_O
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 181
    Registration date : 2011-10-22
    Rage :
    Gently - last post ? Left_bar_bleue1 / 31 / 3Gently - last post ? Right_bar_bleue

    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Nitrogen Thu Dec 01, 2011 5:01 pm

    hej tak to je nehorazne zabity vidko
    ta songa strasne se mi libi!!!
    a ten tvuj styl fakt dobry!!!
    variace pohoda beaty pohoda!!!!
    strasne se mi to libi
    peace nitrogen

    Sponsored content


    Gently - last post ? Empty Re: Gently - last post ?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 3:02 pm