CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


5 posters

    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Right_bar_bleue

    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Empty Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    Post by $Gently$ Tue Aug 09, 2011 8:18 pm



    nebudu se tu doprosovat komentu, ale kdyz mi ho nekdo da budu vdecny Smile
    ducan.P11
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Right_bar_bleue

    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Empty Re: Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    Post by ducan.P11 Tue Aug 09, 2011 8:42 pm

    Gently řeknu ti jenom tohle, zrovna takový vidko sis musel vytáhnout zrovna na mě?!!!!!!!!! Very Happy
    no dobrý no, du se vysprchovat, čus buřt
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Right_bar_bleue

    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Empty Re: Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    Post by Delete Tue Aug 09, 2011 9:51 pm

    Já sem ti to už říkal u battlu.. vypadl tam dvakrát beat.. a i když si říkal, že je posunutej ale to mi přída kravina když ho celý vidko v pohodě stíháš a na dvě sekce ti prostě vypadl ale vidko jinak je prostě nejvíc luxusní hrozně se mi líbí edit a celkově enter je hrozně vysoko Smile Smile
    VenteX
    VenteX
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Moorek!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 996
    Registration date : 2009-05-05
    Rage :
    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Right_bar_bleue

    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Empty Re: Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    Post by VenteX Sun Aug 14, 2011 7:56 pm

    Haha někdo si tu hrál s Vegasem Very Happy jinak když jsem zahlídl tohle video tak mě to praštilo do očí Smile luxus .. fakt luxus.. pěkně ti to sedí.. byla pravda že občas padl beat ale to bylo uplně jedno .. pač jsi to zachránil tím enterem .. feelem a stylem Smile

    ten kotrmelec mě rozesmál a zvednul mi náladu Very Happy díky.

    fakt se ti to video povedlo Smile jedno z mála videí které mě zaujalo v dnešní době
    ^^Rejný | d[^_^]b
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Right_bar_bleue

    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Empty Re: Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    Post by ^^Rejný | d[^_^]b Sun Aug 14, 2011 8:54 pm

    já si hrál s vegasem *proud*

    EDIT: Proud jako že jsem pyšnej, ne že proud např vody Smile)

    Sponsored content


    Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D Empty Re: Gangsta Nation...............Gentlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 11:06 pm