CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


3 posters

    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*

    SPYRYT
    SPYRYT
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 33
    note : my cwalk dream is be in TGA
    Kdo je nejlepší? : ctiger a razor R2F crissW walksta PeTeKeJ
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 307
    Registration date : 2008-12-13
    Rage :
    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Left_bar_bleue0 / 30 / 3You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Right_bar_bleue

    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Empty You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*

    Post by SPYRYT Wed Feb 02, 2011 4:14 pm


    takovje kratší snippet jen tak tak kdyžtak náky komenty a klido i na youtube a sub my chanel
    matix STREETBASE
    matix STREETBASE
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    note : vstavej a makej :P
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je trochu matoucí, každý je totiž nějakým způsobem výmečný, ale nejvíce co se mi libí na walku je styl, proto se mi libí Fafanel, Rainy, Ventex, Entony, Styler, Pont, Methodic a ještě ti, co si dokažou pořádně tu hudbu užít a vložit do ní spoustu energie.
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 238
    Registration date : 2010-08-27
    Rage :
    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Left_bar_bleue0 / 30 / 3You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Right_bar_bleue

    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Empty Re: You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*

    Post by matix STREETBASE Fri Feb 04, 2011 8:51 pm

    tvuj style zrovna nemusim, ale komentuju to ze dvou duvodu, ze se mi tam neco nelibilo
    a ze mas takovej zvlastni walk, teda tak to moje oci videj Smile

    bud se mi to jen zdalo, a nebo si vyjizdel obcas s beatu Smile

    peace matix
    *ANC*Herold
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Left_bar_bleue1 / 31 / 3You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Right_bar_bleue

    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Empty Re: You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*

    Post by *ANC*Herold Fri Feb 04, 2011 8:56 pm

    jo no příde mi to že máš velký mezery mezi krokama např 0:25 takový roztáhlí máš roztahanej style mi to příde skus ty nohy dát trošku víc k sobě když máš uzký kalhoty jinak se mi to líbilo .. máš lešpí videa broo ale na pohodu sniipet

    Sponsored content


    You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*  Empty Re: You Me & The Dance Floor - *SPYRYT*

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 6:59 pm