CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+18
Ady
WillB aka Wee´zy
[BD]Zyxel
-SweetLady-
|Šíša|
faqU
[gnZ]eRoo
Luban
Nebožtík Bang
Sample
*ANC*Herold
Mickystyle
FuMMy
_Silen-C_
Calvin
TSE - Pegwyne
^^Rejný | d[^_^]b
Shadzzykidd Syl
22 posters

    Rozdělení generací v cwalku / Cwalk is our way of living

    Shadzzykidd Syl
    Shadzzykidd Syl
    asshole
    asshole


    Female
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse!
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 2075
    Registration date : 2008-02-10
    Rage :
    Rozdělení generací v cwalku / Cwalk is our way of living Left_bar_bleue0 / 30 / 3Rozdělení generací v cwalku / Cwalk is our way of living Right_bar_bleue

    Rozdělení generací v cwalku / Cwalk is our way of living Empty Rozdělení generací v cwalku / Cwalk is our way of living

    Post by Shadzzykidd Syl Sat Apr 17, 2010 10:55 am

    Už mnoho lidí se mě ptalo vůči tomuhle tématu Smile
    tak jen takový menší soupis abyste v tom měli přehled ^^
    Myslím že je dobré něco o tý historii také vědět Wink

    před 2004 - crip walk v ghettech, gangy & crip walk

    2005 - 1. generace (doba kdy crip walk byl více známý (iKo přispěl ^^), začínaly se objevovat první příznaky clownu - VietJR, TCW fórum, CWD atd.)
    2006 - 2. generace
    2007 - 3. generace (velký rozvoj clown walku Very Happy - v ČR:Razor, Sylwer, Ctiger; svět-sNEM, Gagong Pinoy,MXD)
    2008 - 4. generace (čr- Youngun,Rainy, Lenny), začínal být oblíbeny i crown walk
    2009 - 5. generace (Methodic a další Smile)
    2010 - 6. generace

    př. Když se vás někdo zeptá jaká jste generace cwalkerů, tak odpovíte podle tab. výše (začala jsem v 2007, tutíš jsem cwalkerka 3. generace atd.).

    jinak takové vyměňování názorů kdy jste začali, můžete házet sem https://cwalk.catsboard.com/cw94510301082-f1/kdy-jsi-zaeal-c-walkovat-t816.htm


    K videiím je trochu potřeba umět anglicky ^^