CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


4 posters

    Inspirace ?

    Ctiger
    Ctiger
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    Inspirace ? Left_bar_bleue0 / 30 / 3Inspirace ? Right_bar_bleue

    Inspirace ? Empty Inspirace ?

    Post by Ctiger Sun Oct 11, 2009 1:15 pm

    Tak už dlouho tu nic není proto mě napadlo že bych vám sem moh dodávat informace ze světa v různých článkách ... ještě o tom pohovořím s nynějšíma adminama hned jak je venku uvidim xD
    Každý z nás má nějaké inspirace ve světě c-walku ... hodněkrát i když se to nezdá jsou tyto inspirace důvodem proč nepřestat walkovat ... měli bysme je respektovat a učit se od nich Smile
    ve světě je hodně dobrých walkerů ... plno dnešních new genů začína zvysoka převyšovat všechny old geny Smile ... i přes jejich činy nám ti nejnovější ukazují ty nejlepší styly clownu a crownu ^^ čim dál tím více propracovanější
    hledejte si inspirace ...
    Chci vám zde ukázat moji první část inspiračního mixtapu ... za 2 roky walku kdy zkoumam walk cely hodiny na netu tak sem vybral do první desítky tyto walkery ... jsou pro mě inspirací hlavně clownovou jak vidíte ... nedával sem žádný český walkery prtže ty budou ve druhým díle ... prtže ti mě inspirovali trochu jinak Smile .... pokud některého z těchto 10 neznáte doporučuji se subnout (veškeré informace v description) prtže mají podle mě jednu z nejlepších tvoreb ^^