CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


    SG: S.A.Nepo

    Shadzzykidd Syl
    Shadzzykidd Syl
    asshole
    asshole


    Female
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse!
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 2075
    Registration date : 2008-02-10
    Rage :
    SG: S.A.Nepo Left_bar_bleue0 / 30 / 3SG: S.A.Nepo Right_bar_bleue

    SG: S.A.Nepo Empty SG: S.A.Nepo

    Post by Shadzzykidd Syl Sat Oct 05, 2013 2:19 pm

    Přezdívka: S.A.Nepo
    Jméno a příjmení: Martin Šovčík
    Vyznamenání: COTE vol.3 - 1. místo
    Datum narození: 12.8. 1995
    Město: Česká Třebová
    C-walk styl: Clown Walk
    Generace (rok začátku): 2010 (6G)
    Největší inspirace (jména): Pont, Markyboo, RSmile , Niceboy, a trochu Entony
    Motto: Nic není nemožné
    Crew: ´´UKW´´

    O mně:
    Jsem člověk který se snaží být sám sebou a snažím se dělat věci podle sebe a ne podle ostatních. Ve škole jsem nikdy nebyl moc dobrej a nebyl sem si jistej tím, co bych vlastně chtěl dělat, ale pak sem poznal člověka pod přezdívkou PONT a naučil se od něj c-walk, a v tu dobu se mi začínal měnit život. Začal jsem poznávat spoustu lidí a spousta lidí mě začlo uznávat a to mi dalo dost dotoho abych byl lepší a lepší. Taky sem strašně soutěživej člověk a rád pomáhám lidem který jsou na tom tak jako sem byl já, aby mohli být součástí tak skvělé rodiny jako je CWG. No a jinak mám moc rád hudbu, samozřejmě tanec, rád poznávám nové lidi a moc rád vymetám skvělý akce. Jinak sem prostě takovej blázen kterej nesnáší nudu!

    Doporučení, vzkaz nováčkům:

    Nevzdávejte se svích snů a věnujte c-walku pořádnej trénink protože teprve pak to stojí za to! A když se vám bude zdát, že nemůžete bejt tak dobrý jako walker od kterého si berete inspiraci a chcete být jako on… Tak se nebojte, můžete bejt totiž ještě lepší. Ale základem je prostě silná vůle a věřit si! Jak říkám já.. Nic není nemožný!



      Current date/time is Thu May 02, 2024 12:37 pm