CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+6
CruzY
Joker!
RaR
*ANC*Herold
InsertCWG
$Gently$
10 posters

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by $Gently$ Mon Feb 04, 2013 11:24 am

    InsertCWG
    InsertCWG
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Kdo je nejlepší? : Methodic,Element,Neker,Cardík
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 83
    Registration date : 2012-04-24
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by InsertCWG Mon Feb 04, 2013 1:44 pm

    Awww,libovka..
    Vídko zabitý (hlavně ten začátek)
    Dobře že zas walkuješ..Smile
    *ANC*Herold
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue1 / 31 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by *ANC*Herold Mon Feb 04, 2013 2:43 pm

    PRO MĚ Není co vytknout .. xD TO VIDEO JE FAKT VYSOKO ENTEROVĚ ..
    WALKOVĚ JAK KOUKAM DLOUHO JSI NEWALKOVAL ALE STÁLE JEDEŠ DOBŘE TRENUJ .. TRENUJ
    TEN STYL JE FAKT NAMAKANEJ
    PĚKNÝ VARIACE ..
    RaR
    RaR
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by RaR Mon Feb 04, 2013 2:46 pm

    ouuuu ty variace <333

    Super vidko, ten začátek pobavil Very Happy

    Doufám že do toho zatáhneš i Rainyho zpět a snad nám ta česká komunita nepochcípá Very Happy
    Joker!
    Joker!
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 27
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 381
    Registration date : 2010-09-05
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by Joker! Mon Feb 04, 2013 6:37 pm

    parada jestli se vratis tak budu rad Smile
    moc dobry variace krasne propracovany + comba to se mi opravdu libi jinak mas krasne ladnej style =))
    CruzY
    CruzY
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 25
    note : Nejlepší lék na nervy/depku je HUDBA a TANEC :) a když se to spojí dohromady tak je z toho droga %)) :D
    Kdo je nejlepší? : Entony, Pont, Nexs, Matix, Ergony
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 204
    Registration date : 2011-01-31
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by CruzY Tue Feb 05, 2013 8:23 pm

    Gently se vrací ! a v lepší formě ! Wink Mrtě dobrý vidko , ty variace <3 ten feeling <3 Very Happy
    Ps: ten začátek je luxusní :DD
    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by $Gently$ Tue Feb 05, 2013 8:27 pm

    Tak děkuju všem za kladné přivítaní Smile xD
    I mě překvapilo, že se tu těch komentů objevilo víc, což jsem vůbec nečekal=)
    Tak ještě jednou díky všem

    P.s jo a mimochodem, nechtěl by jsi někdo dát video way ?Smile
    Joker!
    Joker!
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 27
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 381
    Registration date : 2010-09-05
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by Joker! Tue Feb 05, 2013 9:48 pm

    hele jestli budes spokojenej semnou klidne stebou way dam Very Happy fb https://www.facebook.com/david.kalina.58 pokud ti budu stacit tak se mi ozvy =DD
    jinak nemas zac Smile
    Nesty
    Nesty
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 27
    note : no more
    Kdo je nejlepší? : HIGHCXWVRD$ a SISINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 553
    Registration date : 2011-04-22
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by Nesty Wed Feb 06, 2013 8:35 am

    taky bych dal ten way Smile)
    facebook.com/nesty.nestowsky Smile)
    jinak je dobře, že někdo jako ty se vrací k walku, třeba ta komunita nakonec nechcípne Very Happy
    [BD]Zyxel
    [BD]Zyxel
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    Kdo je nejlepší? : Crown Kingz,Crowners N1
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 391
    Registration date : 2010-02-14
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue1 / 31 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by [BD]Zyxel Mon Jun 17, 2013 7:26 am

    super Smile
    Fafaneoo
    Fafaneoo
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 30
    note : Mluvím skrz walk.....
    Kdo je nejlepší? : RP, gnZ,Frank.walk
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 919
    Registration date : 2009-07-22
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by Fafaneoo Fri Aug 09, 2013 12:37 pm

    Pěkný comeback, taky o něm teď poslední dobou přemýšlím Smile Pár chyb se tam našlo, ale jsi na tom stejně jako já, taky si dlouho newalkoval, takže když přejdu tu pauzu, tak jsou to pořád bomby! Smile Jen tak dál ...
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Left_bar_bleue0 / 30 / 3Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Right_bar_bleue

    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by Delete Sat Aug 10, 2013 10:51 pm

    takovou dobu jsem tu nebyl a pak narazim na todle Smile))

    Skvěle se na to kouká po takové době krásný videjko začátek pecka weed Smile))


    Sponsored content


    Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD) Empty Re: Gently - Rolovací (asi comeback, tak buďte hodní xD)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 1:17 pm