CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


3 posters

    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:)

    avatar
    komaar
    newbie
    newbie


    Male
    note : nevim co bych mel napsal nechce se mi uvazovat
    Kdo je nejlepší? : každopadně ,, STAR ,, je tady ,, Entony ,, ale kdo je nejlepsi nemuzu rict, ale kdo se mi libi, tk jsou walkeri, kteri maji flow neco jako Matix, Pont
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 30
    Registration date : 2011-04-19
    Rage :
    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Left_bar_bleue0 / 30 / 3tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Right_bar_bleue

    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Empty tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:)

    Post by komaar Thu Dec 13, 2012 6:49 pm

    RaR
    RaR
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Left_bar_bleue0 / 30 / 3tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Right_bar_bleue

    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Empty Re: tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:)

    Post by RaR Thu Dec 13, 2012 8:02 pm

    Do IG ti podle mě chybí už jen tryout Smile V Porovnaní s některými IG co tu ted nově jsou je tohle hodně dobré Smile
    JessyCWG
    JessyCWG
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 26
    note : C-walk is me life :))
    Kdo je nejlepší? : Entony,Xtream,S.A Nepo,Tecilla.
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 153
    Registration date : 2011-01-17
    Rage :
    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Left_bar_bleue0 / 30 / 3tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Right_bar_bleue

    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Empty Re: tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:)

    Post by JessyCWG Fri Dec 14, 2012 9:15 pm

    Já si myslím že toto je IG style Wink A jak už psal Rapert todle patří mezi ty kvalitní videa když to vezmu jkaoby do IG Wink

    Sponsored content


    tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:) Empty Re: tk co, myslite ze uz mam na ig material ? :/ mam to skusit ?:)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 3:28 am