CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


4 posters

    Jak se chovat k nováčkům

    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Jak se chovat k nováčkům

    Post by Marfii Wed Aug 29, 2012 1:31 pm

    Tady Vám postuju jeden článek ze cwalksource.com stránku kterou vřele doporučuje všem pročíst. Napsal iKo.



    “I posted a video and no one is commenting”, “Why is SA always given to others?” “Fuck the old gens!” “Cwalk is dying!” and so on. That’s what you read when you browse cwalkforums. Can we change that?
    Have you ever thought about why everyone considers the cwalk to be dead? Why do all newbies seek refuge in small crews instead of being active on big cwalksites?

    It’s the old Gens fault!

    Yes, that’s a fact. Back then, people were crazy about new vids, epic battles and tournaments. It was fun watching mixtapes or just browsing on youtube to get new inspiration. But no one cared about the youngsters, period. We were too busy with watching our own videos instead of supporting new talents or give usable advices. “Cocky old Gens”, I read that so many times and you know what, it’s true. We are the reason why the cwalkscene has no structure, no real idols, no exciting events and no guidance. And now it’s our turn to change that. That’s where my 5 Points on how Cwalksites should treat Newbies come in.

    1. Let the youngsters play!

    All I can see on cwalksites are restrictions, prohibitions and bans for stupid things. Have you ever thought about how the old gens learned to cwalk? I started with cwalkin on cwalk.de and all 30 users were allowed to do anything they liked. Battles everyday, new cwalks everyday and look how the german cwalk evolved. What are you guys afraid of? Too much spam? 90% of the cwalkforums on the net are spamboards, no one is talking about cwalk anymore. All we do is give restrictions when it comes to battling and improving but on the other hand you guys have open areas for games, sport, fashion and useless shit. Newbies start to focus more on offtopic shit and the restricted cwalk area is dying. Wow, now complain again!
    Let the youngsters battle, post videos, organize funny competitions, award cwalkers etc. Your board is about cwalk, so give ‘em cwalk!

    2. Organize exclusive mixtapes with talented new gens!

    You guys are complaining about generic walks, boring mixtapes and excessive video editting? Then do it on your own you mighty old gens! You’re complaining about topics you are able to change. Grab that new kid, support him and edit the video how you like it. Make official mixtapes every now and then, show them how good videos have to look like and the big changes will come! How should they know how to do it if no one shows them?

    3. Tell them what the cwalk is about!

    I don’t like cwalks on new rnb songs that much. That’s just my point of view but I think people would start thinking about how they dress, what music they chose and actually how they cwalk if you give them the chance to educate themselves. Give ‘em the opportunity to discern the whole cwalk history the same way we did. It may not work the first time, maybe 1 out of 10 cwalkers might change his mind but that’s the beginning of a big change anyway. If this one guy becomes a legend, he would spread the gospel anyway. So educate the newbies!

    4. Pay particular attention!

    Consider Newbies as puppies. Young dogs get aggressive and frustrated if they don’t get the love and support they need. It’s the same with newbs. Be around when they have problems, dont be upset about their mistakes, be smart and educate them. When they battle, be there and give advices and vote on that battle. That takes only 5 minutes. Newbs ask questions about topics you have already answered 100 times? Wow, I’m sorry for you. Don’t be fuckin’ egoistic, and post at least a link. It’s hard to get noticed as a new cwalker, so try to make it at least not worse.

    5. Stop comparing them with the old Gens!

    It’s like comparing brothers and sisters. It won’t help them if you’re always complaining about the new gens because the old gens were so much better. You’ll achieve the exact opposite and new talents get frustrated and defiant. Small bullshit crews will be created, you lose your influence and no one cares about forums anymore [Co,připomíná Vám to -to co je tady ted´]. Work on that! Old Gen Videos should be guidelines, not more.

    Be open and support the new gen! We can bring back the old times if the old gens and the Admins start working on that issue again.
    Reach out to the new talents, they’re the future of cwalk!
    *ANC*Herold
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue1 / 31 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by *ANC*Herold Wed Aug 29, 2012 4:14 pm

    CO TO DAT DO ČEŠTINY NEUČÍM SE ANGLICKY.. A SPÍŠ BYH ŘEKL JAK VIDIM NADPIS JAK SE CHOVAT K NOVÁČKUM SPÍŠNAOPAK JAK NOVÁČCI SE MAJ CHOVAT KNAMBBYCH DAL Very Happy
    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Marfii Wed Aug 29, 2012 4:52 pm

    lol? Ten text je o tom jaký mají být starší generace k mladším tak proč naopak nadpis? Jinak překládat to nebudu je to moc dlouhý a složitá angličtina to taky není.
    Nesty
    Nesty
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 27
    note : no more
    Kdo je nejlepší? : HIGHCXWVRD$ a SISINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 553
    Registration date : 2011-04-22
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Nesty Wed Aug 29, 2012 5:34 pm

    Můžu se pokusit o překlad , když budu mít čas , hodim sem zejtra přeloženou verzi ))
    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Marfii Wed Aug 29, 2012 6:16 pm

    Jo , ono to je hlavně pro starší generace a staffs článek a většina z nich umí anglicky ..kromě Herolda teda Very Happy Very Happy ...každopádně budeš mít plus pokud se ti bude chtít to přeložit
    *ANC*Herold
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue1 / 31 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by *ANC*Herold Wed Aug 29, 2012 6:21 pm

    Very Happy:D tak jsem se učil nemčinu ane angličtinu .. a ja si myslím že ta straší generaace vý . jak se knim maji chovat , ale spíš oni nevi jak se chovat knam když slyším ty keci jak nekomu radíš a a oni te odsoudí eště ..Very Happy:D tak na to nemam ..
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Tecilla Wed Aug 29, 2012 7:15 pm

    tak pro ty ktery neumej anglicky tak prelozim ty hlavni body:
    1. Nechte mladší si hrát!
    2. Dělejte s novejma talentovanejma generacema exkluzivní mixtapy!
    3. Řekněte jim o čem c-walk je!
    4. Věnujte se jim!
    5. Neporovnávejte je se staršíma generacema!
    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Marfii Wed Aug 29, 2012 8:00 pm

    Herolde proč myslíš ,že se chovaj tak jak chovaj..kvůli přístupu těch starších. viz. článek. Já tady postnu něco důležitýho a nikoho to nezajímá ,to stejný článek od sylwer..toto forum je v prdeli a českej walk taky. nevim jesi je to českou povahou nebo čím,ale jebat toto.

    jak napsal " Small bullshit crews will be created, you lose your influence and no one cares about forums anymore"

    Není to tak? je!

    A přeložení halvních bodů je na kks tecilla. To nejdůležitější je pod nima.
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Tecilla Wed Aug 29, 2012 8:10 pm

    na to ted nemam cas Wink tak aspon aby vedel o co jde
    *ANC*Herold
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue1 / 31 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by *ANC*Herold Wed Aug 29, 2012 9:54 pm

    joo Very Happy soory panove oto nejde dokud to teccila dobre prelozil stačí ja myslel že jako uuplně jinak nevěděl jsem co tam je jenom jsem komentoval ten nadpis tak jsem myslel že tam píšou neco jineho.. ale stímhletím souhlasím a dělám to furt .. pomaham jim ten kod napíše na fb že chce way dam is největšílamou vubec na tom nezaleží.. aspon ho ukáážeš více:D
    Nesty
    Nesty
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 27
    note : no more
    Kdo je nejlepší? : HIGHCXWVRD$ a SISINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 553
    Registration date : 2011-04-22
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Nesty Wed Aug 29, 2012 10:35 pm

    TADY JE NECO Z PREKLADU DO ZACATKU Smile) ZITRA RANO TO DODELAM Smile SNAD TO BUDE VŠEM VYHOVOVAT A NIKDO SI NEBUDE STĚŽOVAT Smile) NENÍ TO JEDNODUCHÝ SEPISOVAT TO V PŮL JEDNÝ RÁNO VŠECHNO Z HLAVY Smile) ALE TAK TO JE ZATIM JEDNO , UŽIJTE SI TENHLE ÚRYVEK A AHOJ ZÍTRA SE ZBYTKEM ČLÁNKU Smile) POTOM TENHLE POST JEN EDITNU ))


    ,,Postnul jsem video a nikdo ho nekomentuje !'' ,,Proč dáváte SA pouze ostatním ? '' ,,Mr*** starší generace ! '' ,,Cwalk je mrtvej '' a tak dále .
    Tohle si přečtete ,když brouzdáte po cwalkových forech. Můžeme to změnit ?
    Přemýšleli jste někdy nad tím , proč všichni odsuzují cwalk k záhubě a ke smrti ?
    Proč všichni začátečníci hledají útočiště v malých skupinách namísto toho , aby byli aktivní na velkých cwalkových stránkách ?

    Je to chyba starších generací !

    Ano , je to tak , protože dříve se mohli lidé zbláznit kvůli novému videu , skvělých battlech a turnajích .Byla to zábava sledovat mixtapy nebo jenom brouzdat po youtube a získávat nové inspirace .Ale nikdo se nestaral o nováčky . Byli jsme tak zaměření na svoje vlastní videa namísto aby jsme podporovali mladé talenty a dávali jim užitečné rady.,,Debilní starší generace '' četl jsem mnohokrát a víte co ? je to pravda ! Jsme důvodem , proč cwalková komunita nemá strukturu , nemá reálné idoly , žádné novinky a rady . A teď jsme na řadě my , aby jsme to změnili. Takže , tady je mých 5 bodů jak se chovat k začátečníkům .

    1.Nechte nováčky si hrát !
    Jediné co vidím na cwalkových forech , jsou omezení , prohibice a bany za hlouposti . Přemýšleli jste někdy o tom , jak se staré generace učili cwalk ? Já jsem začal se cwalk na cwalk.de a všech 30 lidí kteří byli na foru také , mohli dělat to , co je baví .Battly každý den , nový cwalk každý den a sledování , jak se německý cwalk vyvíjí . Čeho se bojíte ? SPAMU ? 90% cwalkových fór jsou už jen místa na spamování . Nikdo už neřeší cwalk . Všechno co děláme jsou omezení . Když to přejde k battlům a vývoji , tak z druhé strany se řeší hry , sporty , móda a další zbytečný sra**y. Nováčci se začínají soustřezovat na zbytečnosti a omezená cwalková zóna umírá . Wow , pojďme si to zopakovat !
    Nechte nováčky battlovat , vkládat nová videa , organizovat zábavné soutěže , uznávat cwalkery atd. Vaše forum je o cwalk , tak jim dejte cwalk !!.
    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    Jak se chovat k nováčkům Left_bar_bleue0 / 30 / 3Jak se chovat k nováčkům Right_bar_bleue

    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Marfii Thu Aug 30, 2012 10:55 am

    ne na zbytetečnosti ,ale offtopic si neměl překláíat..prostě na sekce na foru co se netykaj cwalku
    ..mohli jsem delat to co nas bavi ----*mohli sme si delat co sme chteli

    Ale jinak GJ!

    Sponsored content


    Jak se chovat k nováčkům Empty Re: Jak se chovat k nováčkům

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 6:24 am