CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


4 posters

    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Shadzzykidd Syl
    Shadzzykidd Syl
    asshole
    asshole


    Female
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse!
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 2075
    Registration date : 2008-02-10
    Rage :
    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Left_bar_bleue0 / 30 / 3Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Right_bar_bleue

    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Empty Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Post by Shadzzykidd Syl Tue Aug 21, 2012 1:20 pm

    Čus, sama nenávidím dlouhý romány, tak to zkusím dát do co nejkratšího článku...
    Letos mi je 19 a se c-walkem jsem začala ve 14 let. Stejně jako vy, jsem začala od nuly, a možná i od mínusu. Dneska se nebudu schovávat za zdi a budu mluvit zcela upřímně. Tuto komunitu jsem založila tehdy ve 14 s tím, že jsem doufala, že jednou dokážu založit rodinu jako byla PMW komunita, hrozně mě motivovala a doufala jsem tím, že si najdu i kamarády. Během roku se tu vytvořilo seskupení já-Ctiger-Razor-kiiRo-Race2Face-atd. a doufali jsme, že jednou CWG bude vypadat tak, jak vypadá dneska - spoustu c-walkerů po celé ČR, meetingy, akce a že jednou pro nás c-walk bude velký svět.
    Je pravda, že se toho hodně změnilo, do dneška je komunita už úplně vyměněná, ALE! pořád to funguje stejně - pořád je tu menšina, kdo se snaží povytáhnout komunitu dál, pořád je tu menšina, kdo se snaží jen sebe vytáhnout nahoru, pořád je tu menšina, kteří tu dělaj neplechy a pořád je tu číslo idiotů, kteří svými hloupými vtípkami poštvávají komunitu Very Happy
    Ale, i my jsme byli takoví Smile
    Hlavně si uvědomte...nechci říct, že všechno tohle, co jsme jako mladší vytvářeli je blbost...ale, že opravdový život je trochu jinde než tady. Toto fórum má sloužit jako pomocník, nebo průvodce při c-walkové kariéře, ale taky i jako c-walkový učitel, jestli-že nemáte nikoho kdo by vám při tom pomáhal. Co tím chci říct - BG, IG a AG jsou názvy, výplody mé fantazie když mi bylo 14 let ve škole při sakranudný hodině matiky. Někdy to pak vypadá, že z toho děláte úplnou olimpiádu, když mi na fb trháte rekordy se zprávami o vote a ptáte se, co zlepšit.
    Sakra lidi! Dobrý c-walker sám musí umět poznat co dělá špatně a hlavně JAK to napravit. Takhle to funguje i v reálném životě přece. A ještě víc mě fascinuje když mi někdo pošle něco takového:

    (link na youtube video) ahoj, toto je můj tryout na IG, vím, že mám repeat a někdy nechytím beat, ale i tak prosím zanech koment
    Vidíte to v tom? Nejsem člověk který by nechtěl pomáhat...ale i já tu v praze mám stovky c-walkerů, které učím a tohle je něco, co mi nejde do hlavy. Pokud chcete pozornost, stačí dojít na meetu a pozdravit mě a nekoukat na mě jako puk Smile Ale když sami napíšete co děláte za chyby, tak proč mi pak ještě posílat a prosit o rady?
    A navíc, přestaňte být tolik upnutý levely, vždyť to byl jen výplody mé dětské fantazie, běžte raději ven si dát s někým battle...takhle se teprve budete zlepšovat Wink a přestaňte být srabi vůči battlům Very Happy
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Left_bar_bleue0 / 30 / 3Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Right_bar_bleue

    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Empty Re: Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Post by Tecilla Tue Aug 21, 2012 2:47 pm

    amen Very Happy

    Delete -> Kamen
    Marfii
    Marfii
    patřím k CWG
    patřím k CWG


    Male
    Age : 30
    Počet příspěvků : 807
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Left_bar_bleue0 / 30 / 3Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Right_bar_bleue

    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Empty Re: Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Post by Marfii Fri Aug 24, 2012 12:45 pm

    No vzhledem k tomu jak je to tady dlouho jen jeden příspěvěk. Z toho jsem názoru ,že je zbytečný mladým generacím něco říkát. Jsou to arogantní smradi povětšinou a z článků jako je tento si nic nevemou, pokud nemaj takový ego jako větší část ,že se ani neotravujou to číst,zamyslet se nad tím. Oni se raděj budou honit za tryoutama a nahánět posty. Je totiž nezajímá co si myslí ostatní,mají vlastní názor a ten si nenechaj vyvrátit ikdyž je špatnej. To je zas můj názor.
    Saymon
    Saymon
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 24
    Kdo je nejlepší? : Každý je niečim výnimočný.
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 1
    Registration date : 2012-08-21
    Rage :
    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Left_bar_bleue0 / 30 / 3Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Right_bar_bleue

    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Empty Re: Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Post by Saymon Fri Aug 24, 2012 10:20 pm

    Marfii, mne je 13 a to čo si písal sa mna netýka :-)
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Left_bar_bleue0 / 30 / 3Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Right_bar_bleue

    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Empty Re: Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Post by Tecilla Sun Aug 26, 2012 6:21 pm

    je jasny ze takovy nejsou vsichni ale vetsinou to tak je.. souhlasim s marfiim Wink

    Sponsored content


    Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost Empty Re: Syl - chtěla bych se vám podělit o jednu zkušenost

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue May 07, 2024 6:14 am