CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+7
T.H.C.LoLiS
$Gently$
Tecilla
Nesty
[DWH]_Banny
RaR
PeteyGrand
11 posters

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    PeteyGrand
    PeteyGrand
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 29
    note : @
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, sNEM, V.A.Lokos, Anika
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1314
    Registration date : 2009-09-25
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by PeteyGrand Sun May 27, 2012 9:44 pm

    Napište co byste zde chtěli vylepšit, popřípadě vyměnit a pak z toho něco sestrojíme...


    ~Staffs
    RaR
    RaR
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by RaR Sun May 27, 2012 10:10 pm

    Tady jde hlavně o aktivitu memberů ... battly zůstavaj nedovotovaný, na koment k videu kde kdo marně čeká ... chce to nějaký nápad jak zvýšit aktivitu ...

    Jinak už na cwalkinu jsem navrhoval beatride contest takže myslím že i to by se mohlo zrealizovat
    [DWH]_Banny
    [DWH]_Banny
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : Chceš být správný walker? Žij walkem a budeš jeden z nás. :)
    Kdo je nejlepší? : Pewyne, Entony, Ducan, element, Joker
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 165
    Registration date : 2011-10-16
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by [DWH]_Banny Mon May 28, 2012 5:08 am

    Podle mě je jak říká Rapert slabá aktivita lidí..... např. Battly nejsou dovotované, ale zase tryouty jsou furt a podle mě poslední dobou dostalo pár lidí aj to IG kvůli kamarádům.....
    Ale hlavně by to chtělo aby lidi začali koukat na všechno na foru a ne jen na tryouty .....
    Nesty
    Nesty
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 27
    note : no more
    Kdo je nejlepší? : HIGHCXWVRD$ a SISINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 553
    Registration date : 2011-04-22
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Nesty Mon May 28, 2012 5:15 am

    Aktivitu bys zvednul tim , že bys lidi odměňoval za posty , nějakym umístěm na foru třeba , ALE to by vedlo k nesmyslnejm topicum a dál ke spamu , takže jedinej způsob jak zvýšit aktivitu je ten , že si lidi samy uvědoměj , že když nebudou na foru aktivní a nebudou se snažit ho nějak rozvíjet tak zanikne ... měl bych návrhů

    1. Jak už řekl rapert , Beatride contest
    2. Nějaký Mix Battles , podobný jako crew battles ale s náhodnejma lidma
    3. Soutěž o nejlepší styl , výherce by potom mohl mít nějakej titul na cwg .
    Když mě ještě něco trkne hodim edit Wink
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Tecilla Mon May 28, 2012 7:05 am

    na PMW se aktivita zvysuje tim ze lidi muzou delat tryouty az po dosazeni urcityho poctu postů.. muzem si z toho vzit priklad
    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by $Gently$ Mon May 28, 2012 12:31 pm

    Beatride contest se navrhoval už tak před rokem a půl zde na cwg. Co bych navrhl já je, aby nemohli votovat tryouty ti, kteří jsou ze stejného města jako uchazeč o vyžší kategorii... zamezí to protekci, která tu frčí, jak jsem si povšiml.
    Tecilla
    Tecilla
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 478
    Registration date : 2010-11-25
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Tecilla Mon May 28, 2012 1:01 pm

    ale ne kazdej toho zneuziva Wink
    T.H.C.LoLiS
    T.H.C.LoLiS
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : https://www.youtube.com/LolacekXD
    Kdo je nejlepší? : R.Smile !!
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 127
    Registration date : 2011-10-06
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue1 / 31 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by T.H.C.LoLiS Mon May 28, 2012 2:15 pm

    Tak určitě jak už nademnou vypsali tak
    1.contesty
    2. tím že jse posunuly hranice votování tryoutu a pod. tak lidi to omrzelo (je to jen jejich hloupost)

    nemám co jinýho bych dodal snad mě ještě něco napadne
    ducan.P11
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by ducan.P11 Mon May 28, 2012 2:27 pm

    Nad beatride contestem bych dost váhal. Nemyslim si, že jsme na tom až tak bídně, aby tu někdo měl o dost lepší beatride jak ostatní. Všici IG+ by měli mít beatride v malíčku. Až by proti sobě šli dvě AGčka, tak už by se v podstatě votovalo uplně něco jinýho, protože beatride by měli oba cajk.

    Spíš bych navrhl lyric/power contest. Ale to je na adminech.
    gl
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue0 / 30 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Delete Mon May 28, 2012 4:27 pm

    Jo no s tou aktivitou by chtělo něco udělat ale nevim jako co chcete s contestama?? Smile

    Jako nechci tady nic říkat špatnýho ale koukněte se na contesty cca rok do zadu a zjistíte
    jaká u toho i tak je aktivita všichni se k tomu hlásej ale videa odevzdá ani ne polovina lidí..
    stejně je to u vánočních mixtapů atd. Smile O tědlech věcech je hroznej rachot ale pak skutek
    utek Smile
    Mr.Onyx
    Mr.Onyx
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 27
    Kdo je nejlepší? : Každý , kdo to dělá srdcem =)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 22
    Registration date : 2011-11-01
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue2 / 32 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Mr.Onyx Wed May 30, 2012 3:55 pm

    priklanim se k tomu co rekli uz ostatni , tudiz k vetsi aktivite Smile
    Oxy
    Oxy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : Keep Walkin...!
    Kdo je nejlepší? : Polsko, CN1, CK...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 367
    Registration date : 2011-01-10
    Rage :
    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Left_bar_bleue1 / 31 / 3Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Right_bar_bleue

    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Oxy Sun Jun 24, 2012 7:39 am

    No všecko už jste vypsali nademnou, ale ohledně těch "Contestů"..
    Lyric/Power Contest co navrhl "ducan" není vůbec špatný nápad, ale zároveň bych se přiklonil ke contestu o style...nevím, ale jakym zpusobem by to zdvihlo aktivitu na foru, takze proste nejaky contest, ktery by zaujal si myslim, ze by lidi z CWG oslovil..Smile

    Sponsored content


    Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze ! Empty Re: Co zlepšit ? Co vyměnit ? Diskuze !

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 7:23 am