CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+13
L.a.G
T.zEt[P11]
Lenny
Davey
Zexty[DWH]
Oxy
STyler
Matthew aka Meťjů
reflex
matix STREETBASE
Monthy
Raptys
Pontoušek!
17 posters

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Pontoušek!
    Pontoušek!
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    note : Sičí konvice...běž zalejt ptáčky xP
    Kdo je nejlepší? : Ten kdo zawalkuje na 1 cm čtverečnim :-P
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 368
    Registration date : 2010-01-09
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Pontoušek! Mon Jun 27, 2011 8:43 pm


    jak se líbí ?? =P
    Raptys
    Raptys
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 131
    Registration date : 2010-10-10
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Raptys Mon Jun 27, 2011 8:54 pm

    Stěma Afkama to vypadá dost dobře luxusní...Smile
    Monthy
    Monthy
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Entony (inspirace),Young Gun , c tiger , sylwer , methodic,Dee Gee
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 59
    Registration date : 2011-02-13
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Monthy Wed Jun 29, 2011 4:27 pm

    Jaj luxus ty AFka ti slusej a sednou k tvimu stylu mi prijde Wink
    matix STREETBASE
    matix STREETBASE
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    note : vstavej a makej :P
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je trochu matoucí, každý je totiž nějakým způsobem výmečný, ale nejvíce co se mi libí na walku je styl, proto se mi libí Fafanel, Rainy, Ventex, Entony, Styler, Pont, Methodic a ještě ti, co si dokažou pořádně tu hudbu užít a vložit do ní spoustu energie.
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 238
    Registration date : 2010-08-27
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by matix STREETBASE Thu Jun 30, 2011 8:51 am

    Pontacku, ty afka ti moc slusej :* Smile

    ten bounce co vnich mas snad jeden z nejlepsich co jsem kdy videl Smile

    dale nemam co rict Smile

    reflex
    reflex
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : c-walk is my life
    Kdo je nejlepší? : zhulenej KLUBKO:-DDDD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 295
    Registration date : 2010-08-21
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by reflex Thu Jun 30, 2011 9:14 am

    ty AF ti hodně zlepšily style....a kvůly tomu že jsou nové tak to vypadá dost utahaně
    peace Reflex
    Matthew aka Meťjů
    Matthew aka Meťjů
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    note : What the free? -.-
    Kdo je nejlepší? : Gala,Methodic,Pegwyne
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 131
    Registration date : 2010-12-29
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Matthew aka Meťjů Sat Jul 02, 2011 7:03 pm

    Sluší, jak psal matix ten bounce je nehoráznej
    0:33-0:34 - takovej ten menší stoptime a v písničce říká "Drum" to se mi hodně líbilo , sedělo to do sebe krásně .. lyric Smile
    STyler
    STyler
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 30
    note : Mám rád zvířata
    Kdo je nejlepší? : YounGun, Methodic, Nepo a Pont...<3
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 71
    Registration date : 2010-06-14
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by STyler Sun Jul 03, 2011 8:59 pm

    Madrfakr!!!! Brutálně ti sedí ty boty...opravdu skvěle....Vypadá to o 86% líp než předtím....Bounce byl nádhernej...Úplně *MLASK* Beat si skvěle chytal....Variací byl dostatek a Flow ti díky Bouncu nespadla snad ani jednou....Prostě opravdu hodně pěkný video....=))
    Oxy
    Oxy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : Keep Walkin...!
    Kdo je nejlepší? : Polsko, CN1, CK...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 367
    Registration date : 2011-01-10
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue1 / 31 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Oxy Mon Jul 04, 2011 11:12 am

    Krasne ti to sedne ... s tema AFkama ... Smile nice style, peknej bounce ... Smile
    White / White ?? Very Happy ... Smile nadhera kamo ... ten spin na konci, povedeny ...
    Liked ! Very Happy
    Zexty[DWH]
    Zexty[DWH]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 24
    note : Dance with heart
    Kdo je nejlepší? : FM poowa
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 102
    Registration date : 2011-02-25
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue1 / 31 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Zexty[DWH] Fri Jul 15, 2011 7:31 am

    Na konci sem myslel že ten špokoun te taky walkovat Very Happy pěkné vid.AGstyl co dodat..Smile
    Davey
    Davey
    člen rodiny
    člen rodiny


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : nikdo :-P
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 625
    Registration date : 2009-03-18
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Davey Fri Jul 22, 2011 2:16 pm

    libi se mi tvuj styl, ale nejvic se mi libi v superstarach Smile)
    Lenny
    Lenny
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov


    Male
    Age : 29
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 524
    Registration date : 2008-11-07
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Lenny Wed Jul 27, 2011 10:08 pm

    no koukám tady někdo krade skladbičky Very Happy hh
    no podle mě sis mohl víc pohlídat beat trošku si ho nedával a zrovna takový krásný jasný
    beaty tam sou Wink....jinak kdybych měl hodnotit AF style tak tam nějak nemám námitky Smile
    T.zEt[P11]
    T.zEt[P11]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : vote 4 NO note
    Kdo je nejlepší? : nejlepčí neni nikdo.. páč se pořad někdo zhoršuje nebo zlepčuje... xD ale moji nej. walkeři jsou : sylwer, methodic, bonus a youngun
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 355
    Registration date : 2009-11-29
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by T.zEt[P11] Sat Jul 30, 2011 10:17 pm

    Ty AFka ti seděj.. Maš v nich takový vyvaženejší tempo než si měl.. a řek bych že sis i dal zaležet na dotahovani kroku v tomhle vidku tkže Libeec.. Určitě si neprohloupil když sis koupil AFka =)
    avatar
    L.a.G
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 29
    Kdo je nejlepší? : Anika, Sylwer, Ventex, Papper, Entony, YG, AND MARFII
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 98
    Registration date : 2010-12-28
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue1 / 31 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by L.a.G Wed Aug 03, 2011 2:26 pm

    video náádherný, ikdyž kratší :-)) Nice style, aa otázečka-jak se jmenuje skladba? :-)
    Jamie
    Jamie
    Moderator
    Moderator


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 950
    Registration date : 2010-07-16
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Jamie Wed Aug 03, 2011 3:53 pm

    X Clan - Weapon X
    T-Bag
    T-Bag
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    note : Trenovat trenovat trenovat
    Kdo je nejlepší? : Každej vyniká v něčem jiným..
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 136
    Registration date : 2011-10-23
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by T-Bag Sat Jan 14, 2012 8:24 pm

    fakt moc povedeny Bounce je mrte ..Mas hezkej styl a ta spina na konci cumim..Wink proste AG matros no..!
    Ypsi.
    Ypsi.
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 27
    note : crown powaaa !
    Kdo je nejlepší? : ''who feelin' the music''
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 228
    Registration date : 2011-10-15
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue0 / 30 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Ypsi. Mon Jan 16, 2012 8:12 pm

    brutalne ti sedia tie boty Smile) a ten bounce v nich no proste luxus!...
    [LNF]Vesel
    [LNF]Vesel
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    note : eFeM Elite !!
    Kdo je nejlepší? : Lenny je muj oblibenec.. ale o nikom nemuzes rict ze je nej
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 307
    Registration date : 2008-12-24
    Rage :
    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Left_bar_bleue1 / 31 / 3pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Right_bar_bleue

    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by [LNF]Vesel Fri Feb 24, 2012 4:17 pm

    STyler wrote:Madrfakr!!!! Brutálně ti sedí ty boty...opravdu skvěle....Vypadá to o 86% líp než předtím....Bounce byl nádhernej...Úplně *MLASK* Beat si skvěle chytal....Variací byl dostatek a Flow ti díky Bouncu nespadla snad ani jednou....Prostě opravdu hodně pěkný video....=))
    lol.. xD Beat ztratil na takových 6-8 sekund po nějakých 6 sekundách.. xD style pěkný .. akorát nevím kdo rozdává to AG při Trytoutech Wink

    Sponsored content


    pont- AF1 prvnich 5 min na sobě... Empty Re: pont- AF1 prvnich 5 min na sobě...

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 6:07 am