CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+16
L.a.G
MartySvK
Biisley
SoNiCZ
prtan1
hophope
Ctiger
KeWy
PassiveWalker|Neonik
Nesty
heroik
Luban
TSE - Pegwyne
Matthew aka Meťjů
[LNF] aL^j0
RaZoR STREETBASE
20 posters

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    RaZoR STREETBASE
    RaZoR STREETBASE
    Moderator
    Moderator


    Male
    Age : 33
    note : Hate It Or Love It....
    Kdo je nejlepší? : Razor, Laph, sNEM, Luban, YounGun,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1590
    Registration date : 2008-03-01
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by RaZoR STREETBASE Thu Jun 09, 2011 12:36 pm

    Část vyňatá z odpovědi Lubana v sekci otázky.
    Myslím že by si to měl přečíst každý kdo s walkem začíná i ten kdo už walkuje dlouho.

    ©Luban :
    V poslední době přichází na forum spousty nových lidí s cílem naučit se cwalk, první co by tenhle člověk měl udělat snad ještě před tím, než se nám tady zaregistruje popřípadě se hned představí pár slovy jako je to zvykem říct o sobě vlastně naprostý hovno, by si člověk měl stanovit svoje vlastní cíle čeho chce v cwalku dosáhnout a proč toho vůbec chce dosáhnout. Je to styl života a tance, který mi učaroval, chci v tom něco dokázat, zkusit něco nového a nebo chci jen být další cool týpke v širokejch hadrech co se stane drsným cwalkerem na kterýho nikdo nemá a bude si honit ego na jiných sráčích, protože oni to neumí. Takovým bych osobně dál pár facek a donutil se je rozmyslet pořádně a opravdu se na cwalk vysrat a zdaleka se mu vyhýbat.

    Další věcí když už se člověk tedy registruje je docela slušnost se představit, ale napsat o sobě nějaké zajímavé informace, nikoho nezajímá, že jsi Pepa a je ti 14, takových tu máme nevím kolik. Člověk hned udělá naprosto jiný dojem než většina stáda a začne vynikat hned zpočátku, je poznat jeho zájem a já když si takové představení přečtu tak okamžitě nabízím svoji pomoc a rady. Ale tohle je jen krok v souvislosti s forem, co se týče cwalku další věcí by určitě měla být ...

    Historie cwalku, řekněte mi kdo ji tady zná, když jsme se tu na foru ptali na stejnou otázku jak vznikl cwalk, i lidi z AG nám byly schopný napsat takovou sračku, že jsem se dokázal divit. Je pravda, že nikde na foru historie není a je to podle mě chyba a nezbyde zas na nikom jiném než na mě abych ji dal dohromady v nějaké pochopitelné formě a zveřejnil pro všechny, ale na to teď opravdu nemám ani pomyšlení já sám.

    Dostali jsme se přes formality a můžem se přesunout k samotnému cwalku. V tomhle jsou lidé hrozně zbrklí a netrpěliví, každý by měl začít pomalu a podle svých možností se učit kroky, hezky jednotlivě a samostatně, je to základ a bez toho se nedá stavět a i na foru najdete videa kde člověk absolutně přeskočil základní kroky a začal skákat jak pitomec před kamerou a už nám píše Sub to Sub. Ne ne ne! Je spousta kroků, které by měl každý zvládnout a i ty, které v cwalk videu jen tak neuvidíte jako je například gangsta hop, heel toe snake, shuffle stomp, x hop, heel toe combo a stejně tak všechny zbylé kombinace heel toe, shuffly, wiggle walk, véčka. Když je totiž budete umět uplně všechny, jste na dobré cestě k tomu se třeba jednou odlišit od ostatních. Zjistíte které kroky vám jdou, které vám nejdou, které se vám líbí a které ne, je spousta afektů která vás v této době nějak ovlivní. Někdo zjistí, že má naprosto unikátní variace, ale nesedí k tomu heel toečka tak je nebude dělat, ale aktuálně je tomu tak, že se lidi učí jen to co vidí u ostatních a podle toho vyvýjejí svůj vlastní styl a dostáváme se tak k věci, proč česká scéna začíná vypadat jednotvárně, ano všichni se oháníme tím, že máme vlastní styl a nikoho nekopírujem, vždyt vy ani nemusíte nikoho kopírovat, stačí abyste se omezili na určitě kroky které jsou nejpopulárnější a začnete vypadat jako někdo další, nemusí nikoho sledovat nebo koukat ne jeho videa a váš cwalk může vypadat naprosto stejně, protože děláte stejné chyby. Na CWG je tak šílené množství lidí, že je náročné se odlišit a takhle tomu ještě pomáháme, že budem za nějakou dobu všichni walkovat stejně.

    Kroky máme snad zvládnuté, dokud je všechny neumíte, neměli byste nic natáčet, nezkoušet žádné přechody, ty přijdou na řadu až teď. Když už máte zmáknuté kroky, zjistíte, že je snadné přecházet mezi jednolivými heel toe kroky a do některých je to zatím zhola nemožné, ale je to o tréninku, nechce to začít skákat na písničku a zkoušet hned walkovat, chce to trpělivost. Vzít si jeden krok a zkusit přejít do druhého, povedlo se? Ne? Tak znovu a znovu. Zjistíte, které kroky a transitiony vám opět nebudou dělat problém a zjistíte které ty problémy dělat budou. Je to o tréninku, učený z nebe nespadl a i z toho největšího nooba se může za pár měsíců nebo let naprostá špička české scény a nebo se na to vykašlete a nikdo si na vás nevzpomene.

    Další věcí na kterou bych se v tréninku soustředil po těchto částech je beatride, někdo pro něj má vlohy a někdo ne, proto ho dávám sem, mě osobně šlo dřív skákat do beatu než jsem uměl všechny kroky, ale zpět na začátek. Když máte zmáklé kroky a transition a už vydržíte nějakých těch pár sekund walkovat, třeba zastavit a začít nové kombinace, je to pokrok a čas kdy to zkusit čistě na hudbu, to že ji doposud u tréninku posloucháte by mělo být jen jako motivace, mělo by vás to hecovat, že za chvíli na to zajedete jako králové a teď je čas se na to soustředit. Každá písnička má několik linií beatů a hip hop lyricride pokud newalkujete na instra. Takže je možné si vybrat různé tempo na jednu písničku a najít si to co vám vlastně vyhovuje. Když to nejde nezoufat, občas nesedne songa i když se vám líbí, takže se neomezovat na jednu písničku, která je pro vás hymna protože nohy to cítí jinak Udělejte si velkej playlist a zkoušejte to, jeďte na části písniček a walkujte po krátkých úsecích ale pořád na beat, musíte se vcítit do hudby, možná i písničku trochu znát a pak to jde samo a kupředu.

    Flow je část walku, kterou každej vyzdvihuje, ale nedá se ze dne na den naučit. Je to prostě o tréninku a vytrvalosti, jak trénujete, flow se zlepšuje a za chvíli máte možnost to práskat jak bombiči!

    POWER MOVY! Tohle je část kde bych se rád pozastavil a možné i trošku rozohnil, protože nevím kde se to vzalo, ale nové generace nutí všechny do power movů a je to ta největší sračka, kterou v poslední době poslouchám ze všech stran, na cwg je to snad všude a nechápu lidi, jak to můžou vůbec říct.
    Samotný cwalk není vůbec o power movech, můžete mít krásnej walk a naše BGčka vám napíšou, že tomu chybí Wow movy, je to blbost!!! Moc rád bych citoval Rejnyho, který zde něco podobného napsal, ale nemůžu to teď najít.
    Takže žádám všechny, odpusťte si konečně tuhle pitomost a začněte trošku uvažovat. Spousta lidí, udělá ve svém walku již naprosto běžné kombo a vyhlásí to za power. Není tomu tak, vymyslet vlastní power move je něco šíleně náročného a taky pro spousty walkerů něco naprosto zbytečného, když budu jmenovat RaZoR, YounGun, Rejny, Gently, PTK v jejich videích nenajdete velké množství power movů a jsou to AGčka a zdaleka jsem nevyjmenoval všechny. Je to prostě jen novodobá hloupost aktuálních generací a nenechte se tímto vůbec ovlivnit.
    Uznávám, že sem tam je nějaký power move dost dobrý, ale u koho ho najdete ? AG,IG a nebo někdo s šílenou kreativitou, kterej aktuálně letí vzhůru. A převážně to jsou crowneři, kde je význam power move na jiné úrovni, tam určuje unikátnost a úroveň walkera, ale není to o tom, že by se cwalk měl stavit na power movech, stavebním kamenem bych mohl prohlásit variace.

    A o těch bude další krátká část. Je to nezbytná část, protože opakovat základní kroky pořád dokola taky nejde. Co bych tady doporučil, hodně trénovat. Vyzkoušet si véčka na jedné noze a druhou klást okolo, stejně tak na druhé, Sunout se véčkem po zemi a nebo u něj vyskakovat a dosahovat tak bouncu. Je toho spousty, ale pokud vám to tady vypíšu, neuděláte nic vlastního a unikátního.


    Naučte se respektovat názor ostatních i když Vám může být naprosto proti srsti, je to jen názor a i z toho si občas můžete něco vzít i když s ním nesouhlasíte. A druhá věc, respektujte ať už staffs, veterány, lepší walkery a nebo i cadety. Všichni jsme jenom lidi a když tady do sebe zvládáte kérovat jak malý děti, pošlete akorát celou komunitu do sraček a už párkrát se to stalo. Zamyslete se nad tím, co to tady pro vás znamená a pokud něco ano, chovejte se podle toho, pokud ne, táhněte do prdele.

    ©Luban
    [LNF] aL^j0
    [LNF] aL^j0
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??


    Male
    Age : 30
    note : Necum na mne stejne to nema cenu...
    Kdo je nejlepší? : K-oz, Lokos, Ctiger, Slick Viet, bLu, LET, BettaDenu, TAZU, Ziemek, Ownly, skribblez
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1651
    Registration date : 2008-09-01
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by [LNF] aL^j0 Thu Jun 09, 2011 4:34 pm

    Takže po dlouhým čtení Smile, které mně hodně zaujalo protože začalo pěkně od začatku a dostalo se ke shrnutí Smile.
    Připomněl sem si tímto článkem jak krásne začátky walku tak i slabé chvilky že nikomu se nelíbí muj walk až k tomu že mi napsal můj největší idol že už proti mně nemá šanci Smile.
    Jak psal Luban všechno chce čas a new membeři buďte rádi že se teprve začínáte tento styl tance učit protože to je na c-walku to nejlepší Smile, ani si nevšimneš a po týdnu treninku máš v nohách lepší bounce, cítíš více hudbu a dokážeš domyslet beat a popřemýšlet jak ten kvalitní beat zabiješ Smile.
    V tomto stylu asi nejvíce poznáš jak se zlepšuješ vidíš to na videích, vidíš to na sobě a hlavně cítíš to Smile.
    Nejsem nijak známy walker spíše sem tu dlouho, a mám pár videí, mám jinačí styl a jak kdyby sem trošku založil F-M komunitu ale jenom díky kiiRovi a svých bros se kterýma sem mněl tu čest zlepšovat se a vidět jak se zlepšujou oni a jak nehorázně rychle dohání vás Smile.
    Nejvíce vám pomůže najít jak kdyby partnera(y) a walkovat spolu, natáčet spolu aj před lidma dodá to sebevědomí a nejde o to vypadat trapně jde o to aby vás to bavilo a dívat se na sebe a ne na lidi co se na vás divají jako proč skáče jako debil Smile.
    Věřte mi řekl sem pár lidem ať si to skusí a malém už neměli kotníky bo v hlavě to umí ale nohy umí možna tak vychcat se Very Happy.
    To je tak všechno Very Happy, možna to chvilkama nedává smysl protože sem psal co mi přišlo do myšlenky Smile
    Meyra aL^j0 Smile ( Za tu dobu sem si aj zvykl že nikdo neumí psát můj nick).
    Matthew aka Meťjů
    Matthew aka Meťjů
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 29
    note : What the free? -.-
    Kdo je nejlepší? : Gala,Methodic,Pegwyne
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 131
    Registration date : 2010-12-29
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Matthew aka Meťjů Thu Jun 09, 2011 6:21 pm

    Díky razore Smile konečně mi někdo vysvětlil podstatu cwalku a jak se to mám učit
    TSE - Pegwyne
    TSE - Pegwyne
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 32
    note : I want to be the best!! ;DD
    Kdo je nejlepší? : Nejlepší je ten, kdo se snaží a dělá to od srdce.. ;)
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 783
    Registration date : 2009-01-11
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by TSE - Pegwyne Fri Jun 10, 2011 1:59 pm

    Škoda, že to není na fejsu, protože bych jen jednoduše dal palec nahoru... takhle si udělám alespoň komentík.

    Všechno je to pravda... a naprosto souhlasím s Lubanem Smile Moc povedený sloh Smile
    a můžu říct, že těch 5 minut strávený čtením nebyl promarněný čas.

    Dík Wink
    Luban
    Luban
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 34
    note : Luban@cwalkin.cz
    Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1992
    Registration date : 2009-04-20
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Luban Fri Jun 17, 2011 9:48 am

    Zajímalo kolik lidí si to přečetlo celý Very Happy vím na slohy jsem hroznej Very Happy ale jinej nebudu Smile
    heroik
    heroik
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 27
    Kdo je nejlepší? : V.A. Lokos, Gregory, Entony, Ctiger, Ryeez
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 43
    Registration date : 2011-02-26
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by heroik Fri Jun 17, 2011 3:04 pm

    ja to cetl cele, a neprijde mi to az tak hrozne...melo to hlavu a patu, da se to cist uplne v klidu...jsou mnohem horsi experti na CJ Very Happy
    Nesty
    Nesty
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 27
    note : no more
    Kdo je nejlepší? : HIGHCXWVRD$ a SISINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 553
    Registration date : 2011-04-22
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Nesty Fri Jul 01, 2011 8:02 pm

    Great Job !
    tohle mě když jsem začinal chybělo , aby mi to někdo vysvětlil , ale jak už tu padlo , učení se , je na walku to nejkrásnější , vědět že se každym dnem zlepšuju , každej den se večer těšit na ráno , ani nemoct spát kvuli myšlenkám na walk , takhle probíhal první až druhej měsíc toho co sem walkoval .. teď už mi to přijde takový stereo typní , zlepšuju styl atd.. ale už to není jako na začátku Smile)
    PassiveWalker|Neonik
    PassiveWalker|Neonik
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 23
    note : Neonik..a..walk?
    Kdo je nejlepší? : To nejde posoudit ;)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 54
    Registration date : 2011-07-15
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by PassiveWalker|Neonik Mon Jul 18, 2011 9:34 am

    Přesně jak řekl Pegwyne..
    KeWy
    KeWy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : Užívej dokud můžeš ! ;))
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, Fafaneoo, YounGun, R2F, Xtream, Entony ...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 327
    Registration date : 2010-06-29
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by KeWy Mon Jul 18, 2011 9:54 am

    Díky mooc, jen škoda že tohle jsem si nepřečetl tak před rokem kdy jsem s cwalkem začínal...

    parádní práce ..moc a moc... řeknu za sebe že si toho moc vážím Wink

    Pač takovýhle zaberou sice nějakej ten čas ale zase na druhou stranu bys to mělo vyplatit, má to hlavu a patu Wink)

    Takže ještě jednou .. thanks Wink
    Ctiger
    Ctiger
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Ctiger Mon Jul 18, 2011 10:31 am

    Kdybys potřeboval helpnout s tou historíí tak dej vědět .. vim vše i se skoro úplně přesnejma datumama Smile (a nepamatuju si že mě by ses na to ptal xD ) a jinak článek se mi hodně líbil .. zvlášt to s těma power movama prtže v tom máš jednoznačně pravdu Smile
    avatar
    hophope
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 38
    Kdo je nejlepší? : c-walkery :D
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 38
    Registration date : 2010-05-16
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by hophope Tue Jul 26, 2011 7:02 pm

    K historii mi ještě něco povíte. Very Happy ... a je pravda, že pro svět má česká scéna hodně podobný styly, ale taky jak mi říkala Sylwer i někde na videu, když lidé trénují společně, tak vytvářejí společný styly i ve svém městě :-) Když někdo trénuje na malém městě sám, tak má šanci na víc unikátní styl. ....ehm, jsem si myslel, že se po roce naučím nějakou první variaci, ale teď vidím, že neumím základní kroky a powery to nenaženu Very Happy
    avatar
    prtan1
    newbie
    newbie


    Male
    note : c-walk is my life
    Kdo je nejlepší? : matix, razor, fafaneoo, youngun atd...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2
    Registration date : 2011-03-22
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by prtan1 Tue Aug 09, 2011 9:57 am

    pěkný článek zvlášt jak řekl ctiger stěma power movama Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni 408879 Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni 927211
    SoNiCZ
    SoNiCZ
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    note : book :D
    Kdo je nejlepší? : Ten kdo dělá pro zábavu :P
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 123
    Registration date : 2011-04-01
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue2 / 32 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by SoNiCZ Sun Aug 21, 2011 7:06 am

    Hodně pěkně napsané Smile Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni 408879 Ale wow movy budu dělat pořád protože.. jedu crown.
    Biisley
    Biisley
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    note : UKW Powa !
    Kdo je nejlepší? : GOGINA
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 239
    Registration date : 2010-11-19
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Biisley Sun Aug 21, 2011 12:26 pm

    dobry clanek no Very Happy proste NICE Razz Very Happy diky za to Very Happy
    avatar
    MartySvK
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 27
    Kdo je nejlepší? : každý je naj so svojim stylom
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 39
    Registration date : 2011-08-12
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by MartySvK Tue Aug 30, 2011 12:54 pm

    cital som to s otvorenou hubou ako on vie o com je c-walk

    Luban: díky
    avatar
    L.a.G
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 29
    Kdo je nejlepší? : Anika, Sylwer, Ventex, Papper, Entony, YG, AND MARFII
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 98
    Registration date : 2010-12-28
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue1 / 31 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by L.a.G Tue Sep 06, 2011 6:15 pm

    Jojo, stoprocentně souhlasim, je to DOBREJ článek... a taky pravdivej... nejlepší poslední věta-hezky natvrdo-pokud se vám tu nelíbí, táhněte xDD s tim tréningem-stojí to čas, hodně času, stojí to úsilí, ale nakonec to taky podle toho vypadá, to že je někdo tady na forku cadet, ještě neznamená, že musí bejt nutně naprostej noob, nebo debil, to se mi taky líbilo...prostě po dlouhý době to je na cwg článek, kterej na mě zapůsobil :-) (vim, je to tu už nějakou dobu, nicméně jsem se dokopal k tomu ho dneska komentnout) Smile
    |-MFF-| Mac
    |-MFF-| Mac
    newbie
    newbie


    Male
    Age : 31
    note : :DD
    Kdo je nejlepší? : nemám nikoho konkrétního :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 22
    Registration date : 2011-10-22
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by |-MFF-| Mac Wed Oct 26, 2011 4:05 pm

    Ou Velice pravdiví článek a hodně mě to k tomu ještě přitáhlo když sem se po tom co sem strašně máchal nohama dokázal v tom uklidnit a pomolu přidávat nový a nový kroky mě něčím naplnilo tí mže se to zlepšilo Smile fakt za tu slohovku palec nahoru Smile
    luky c-walk
    luky c-walk
    newbie
    newbie


    Male
    Kdo je nejlepší? : xtream, karfa, spyryt, entony, ctiger, razor, JDC, fafaneo, moorek, tecilla, styler, nepo, ventex, joker, junior
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 10
    Registration date : 2011-04-16
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by luky c-walk Fri Jan 06, 2012 3:52 pm

    velice děkuju fakt se to s chutí četlo...




    veliký dík
    Burn
    Burn
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : Lidi z CZ co mají svůj style, protože těch se už moc nenajde
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 88
    Registration date : 2011-05-10
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Burn Sat Feb 04, 2012 9:55 am

    Luban jednoznačně ukazuje e jako jeden z mála lidí odsud to má v hlavě srovnané... !
    manley
    manley
    newbie
    newbie


    Female
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Každý může být nejlepší. Stačí jen na sobě trochu zapracovat.:)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 6
    Registration date : 2012-08-30
    Rage :
    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Left_bar_bleue0 / 30 / 3Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Right_bar_bleue

    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by manley Thu Aug 30, 2012 8:11 pm

    Souhlasiim s Kouteen a se vsema co o tom mluvite.. dalo mi to urcite viic nez kdyz sem si to hledala na netu... lepsi je to slyset od nekoho kdo to zazil, kdo s tim ma zkusenosti.. diky Vaam jsem si uvedomila, proc vubec zaciit. DIKY Smile)

    Sponsored content


    Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni Empty Re: Walkem ku slávě či zapomnění - Čtěte všichni

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:44 pm