CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+3
snaffu
Hraju Line][Age :DDD
$Gently$
7 posters

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    $Gently$
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by $Gently$ Mon May 23, 2011 9:49 am




    tak co na to říkáte ? Smile
    Hraju Line][Age :DDD
    Hraju Line][Age :DDD
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : Somos de Calle [Cartel]
    Kdo je nejlepší? : Star Wars , Baby Rasta Y Gringo Feat Kendo , Arcandel Nejo & Omar - Caminando En Fuego [Remix] španělskej rap! ^^ , Randy Orton Wwe champion , by No Mercy ^^ sNem , Pont , tvoje máma cigo^_^
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 225
    Registration date : 2011-03-28
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by Hraju Line][Age :DDD Mon May 23, 2011 12:22 pm

    flow,variace, a hlavně STYLE:)
    to je to co ''tiše závidim''
    jinak pěkný vidko co se týče editu:)
    dobrá písnička:)
    palec nahoru..
    snaffu
    snaffu
    CWG Helper
    CWG Helper


    Male
    Age : 25
    note : Ya gotta to teach me somethin' !
    Kdo je nejlepší? : ksnipez!!
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 153
    Registration date : 2011-03-05
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by snaffu Mon May 23, 2011 4:57 pm

    Chvílu mi to připadalo jako kdybys po tý zemi úplně "plaval" víš jak to myslím.... úplně zbožňuju tvůj walk kámo... respect k tobě !

    peace, snaFFu
    Swics
    Swics
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : entony,razor, jumpi, invizabl3, mad4west, markyboo
    Počet příspěvků : 594
    Registration date : 2010-09-11
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by Swics Mon May 23, 2011 5:34 pm

    mas neuveritelnej style ! mas zabity vidka, bez chybicky, k tomuhle vidku uz nevim co dal rict, snad jenom, jen tak dal !
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by Delete Mon May 23, 2011 5:57 pm

    Prostě feeling a beatride jak má bejt na nejvyšší úrovni Smile Smile
    RaR
    RaR
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by RaR Fri May 27, 2011 8:38 pm

    ProMiň ale mě se ten edit nelíbí ....sry Rainy Very Happy

    Jinak k walku...šílenost...koukám na to po 3 a nemůžu přestat....
    avatar
    Dave_CZ
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 32
    note : http://www.progamers.mzf.cz SAMP server 217.73.17.120:7777 Prijdte si zahrat !
    Kdo je nejlepší? : HouMi
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 65
    Registration date : 2010-07-22
    Rage :
    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Left_bar_bleue0 / 30 / 3110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Right_bar_bleue

    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by Dave_CZ Sat May 28, 2011 2:37 pm

    Co na to říkáme?? Very Happy To je prrostě boží, čeknul jsem to 7x a eště nemám dost. Nikdy jsem tě nemusel, ale po tomhle vidku si nenchám už žádný tvoje ujít. Ten beat, fealing.... 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST 117422

    Sponsored content


    110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST Empty Re: 110% feeling by Gently CRUNK ENERGY CONTEST

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 4:56 am