CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


4 posters

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Shadzzykidd Syl
    Shadzzykidd Syl
    asshole
    asshole


    Female
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse!
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 2075
    Registration date : 2008-02-10
    Rage :
    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Left_bar_bleue0 / 30 / 3Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Right_bar_bleue

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by Shadzzykidd Syl Fri Oct 25, 2013 2:05 pm

    Někteří v tom nadále máte bordel, tedy vlastně nikde není úplně přesně napsáno, co to ta SG skupina vůbec je, co obnáší, k čemu slouží. Pojme si to tedy dát do kupy Smile

    Její vznik se pojí s akcemi Clash of the Elements , tedy někdy kolem začátku 2012 a většinou výhercům a nejvýraznějším c-walkerům byl nabídnut vstup do SG (special group).

    Otázka: Musím být AG abych mohl/a do SG?
    -odp.: Ne. Bereme na vědomí fakt, že na COTE váš level nikdo nezná, tudíž není nemožné, abyste měli jakýkoliv jiný level (ano, i cadet).

    Otázka: Vidím to jako nějakou "nadskupinu" AG, jelikož členové vypadají dost precizně. Jaké postavení mají tedy oproti ostatním levelům?
    -odp.: Level je něco jiného než skupina. Lidi do SG jsou pečlivě vybíráni nejdříve významnými českými c-walkery, později SG členy samotnými. Liší se od levelových skupin také tím, že všichni AKTIVNĚ reprezentují Česko-slovenskou c-walk komunitu a hlavně není stálá, jelikož reprezentace je jejím hlavním účelem.

    Otázka: Jaké druhy reprezentace existují? A chápu správně, že po té reprezentaci mi bude SG odebrán? Proč?
    -odp.: Nejčastější reprezentaci co budeme provozovat jsou SITE BATTLES (národ proti národu), kde nás SG skupina bude zastupovat. Dále to mohou být jak komerční, tak nekomerční účely ve kterých je vyžadován c-walk jako takový.
    Ano, SG bude členům následně odebrán z toho důvodu, že to není level a hlavně z toho důvodu, že žádný člen není nonstop a navždy aktivní. Co je tedy i přínosné - každý má možnost se do skupiny dostat, probojovat si tam své místo, hezké ne? Smile

    Otázka: Kolik členů může minimálně a maximálně být? Kdo o ní rozhoduje?
    -odp.: Je možný, že pohled c-walkerů může být vůči tomu dosti skeptický, ale myslím, že právem ji spravuji zatím já (to neznamená, že jsem hlavní člen, který má poslední slovo) a dokud budu mít aspoň chvíli času každý půlrok, tak do ní vložím vše, pokud ne, předám správu někomu jinému, ale vždy tu existovat bude. Byl to můj nápad, můj další sen, a myslím, že se tomu daří :)Počet členů není nikdy pevně stanoven a vždy tam bude tolik lidí, kolik bude potřeba (od 1 do x).

    No, nezdá se vám najednou, že AG ani SG není konečná stanice? A najednou i AG mají důvod proč c-walkovat Smile
    Pokud budete mít nadále nějaké připomínky, otázky, můžete psát pod příspěvek, ráda všechny zodpovím.


    Last edited by Shadzzykidd Syl on Fri Oct 25, 2013 2:22 pm; edited 1 time in total
    Billík
    Billík
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 32
    note : I m not special ,I m just Limited Edition ..
    Kdo je nejlepší? : Entony, Birdman a Crazytodance
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 429
    Registration date : 2010-08-22
    Rage :
    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Left_bar_bleue0 / 30 / 3Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Right_bar_bleue

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Re: Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by Billík Fri Oct 25, 2013 2:15 pm

    Bylo by dobré kdyby některý z SG chtěl sám dobrovolně odstoupit aby za sebe třeba navrhl nějakou náhradu se kterou by ostatní členové museli souhlasit aby byl poté vybrán =)
    Shadzzykidd Syl
    Shadzzykidd Syl
    asshole
    asshole


    Female
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse!
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 2075
    Registration date : 2008-02-10
    Rage :
    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Left_bar_bleue0 / 30 / 3Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Right_bar_bleue

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Re: Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by Shadzzykidd Syl Fri Oct 25, 2013 2:20 pm

    Většinou se vybere více členů SG, než je doopravdy potřeba, právě z těchto důvodů. Náhradníci se vždy hodí Smile
    Joker!
    Joker!
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 27
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 381
    Registration date : 2010-09-05
    Rage :
    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Left_bar_bleue0 / 30 / 3Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Right_bar_bleue

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Re: Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by Joker! Fri Oct 25, 2013 6:49 pm

    Ten billyho napad se mi libi tim padem se ho ujmu a klidne odstoupim ze skupiny SG a navrhoval bych za sebe Xtreama.. je to clovek s velkyma skusenostma a vyhral uz x meetingu.. pokud by ste stim souhlasili napiste me nebo kim Smile
    RaR
    RaR
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Left_bar_bleue0 / 30 / 3Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Right_bar_bleue

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Re: Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by RaR Sat Oct 26, 2013 9:01 am

    Joker: Já osobně s tím nesouhlasím. Xtream si SG zaslouží ale ty ho máš právem za výhru v Cote.
    Navíc furt walkuješ dost kvalitně tak nevím proč by si měl odstupovat Smile
    Shadzzykidd Syl
    Shadzzykidd Syl
    asshole
    asshole


    Female
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse!
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 2075
    Registration date : 2008-02-10
    Rage :
    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Left_bar_bleue0 / 30 / 3Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Right_bar_bleue

    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Re: Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by Shadzzykidd Syl Sat Oct 26, 2013 10:57 am

    Presne tak, dekuji Raperte Smile
    At si kazdy, kdo chce do SG, projde tim cim i ostatni clenove. Je to tak fer i vuci ostatnim cwalkerum Wink

    Sponsored content


    Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG Empty Re: Pojďme si tedy pořádně vysvětlit, co je SG

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 8:27 am