CWALK.GETGOO.NET

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


+12
YounGun STREETBASE
Oxy
RaR
reflex
Ctiger
Smoki
Delete
CruzY
ducan.P11
DeeDejvid
Jamie
Element [C-News]
16 posters

    Element - Crowners no.1 Represent

    Element [C-News]
    Element [C-News]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    note : njn sem TOP :-D :-D
    Kdo je nejlepší? : Sylwer a Eazy, HmongC ,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 270
    Registration date : 2009-06-24
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Element [C-News] Tue Jul 12, 2011 12:05 pm




    ano neudejchav walkovat v kuse :-D moc hulim :-D
    Jamie
    Jamie
    Moderator
    Moderator


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 950
    Registration date : 2010-07-16
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Jamie Tue Jul 12, 2011 1:28 pm

    0:40 ten kosočtverec z nohou bych nedělal
    a je to zbytečně dlouhý - mínus enter a tim pádem pak nudný ... kdyby to celý mělo tak 40sec tak je to tak akorát ...

    jinak pěknej crown, takovej na pohodu, je vidět, že už máš něco nawalkováno Smile
    DeeDejvid
    DeeDejvid
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov


    Male
    Age : 29
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 567
    Registration date : 2009-12-30
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by DeeDejvid Tue Jul 12, 2011 3:30 pm

    Hele Jemie má pravdu že je to zbytečně dlouhý ale neva.. Wink
    co na tom videu žeru nejvíc tak je ten spin!! 0:33 - 0:34 prostě boží Razz
    ty tvoje spiny žeru Smile

    The End Very Happy
    ducan.P11
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by ducan.P11 Tue Jul 12, 2011 3:40 pm

    Nebejt to ELEMENT, tak to ani nedokoukam .. Kdysi byl tvůj styl top, teď už ne Sad
    Converse, černý tepláky a široký bílý tričko .. to byl element. To jsem žral

    Teďkon už fakt nic moc, sry Rolling Eyes
    Příšerná písnička, taky bych dokázal vyjmenovat milion slov, který se rýmujou.
    Jediný co se mi líbilo byl spin a možná armmoving..

    Nadruhou stranu tam furt cítim toho starýho elementa. Vidim tam ještě tu kapku dřívějšího stylu, snad se někdy vrátí.

    Ale je to tvůj svět =)

    měj se, ducan
    CruzY
    CruzY
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 25
    note : Nejlepší lék na nervy/depku je HUDBA a TANEC :) a když se to spojí dohromady tak je z toho droga %)) :D
    Kdo je nejlepší? : Entony, Pont, Nexs, Matix, Ergony
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 204
    Registration date : 2011-01-31
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by CruzY Tue Jul 12, 2011 6:49 pm

    Hale ssry ale jak říkal ducan Wink ani jsem to nedokoukal fakt sory Wink
    To že si AG s tím taky nesouhlasím ..
    je to jen muj názor možná že budete říkat že já nemam lvl žádnej
    a ták ale je to prostě můj názor a ten mi někdo nevezme Wink
    na videu se mi líbil spin armcontrol občas i walk Wink
    Peace CruzY


    Edit:
    _Rapert_ wrote:Fakt by mě zajímalo jak Cadet muže někomu napsat že nemá na AG to fakt nepochopim co je dneska na CWG možný Shocked

    To že mam walk na Cadeta nic neznamená Wink jinak napsal jsem jen svůj názor ..
    mě se tohle video prostě nelíbí a myslím že má Element na víc to vše ... Peace !


    Last edited by CruzY on Fri Jul 15, 2011 2:36 pm; edited 1 time in total
    Element [C-News]
    Element [C-News]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    note : njn sem TOP :-D :-D
    Kdo je nejlepší? : Sylwer a Eazy, HmongC ,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 270
    Registration date : 2009-06-24
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Element [C-News] Tue Jul 12, 2011 7:09 pm

    tak 1. k songu komu se nelibi at mi ..... :-D kdo nezije v praze nevi o cem hugo mluvi !!!!
    2. k obleceni jo vim par lidi uz mi rikalo proc nenosim to co driv a spousta milionu dalsich veci , odpoved jednoducha je mi za par mesicu 18 nejsem 15 kluk co si hraje na gangstra !!! :-D a kdyz se kouknete na poslkou scenu tak uvidite ze dost lidi walkuje v mensich kalhotech
    3. k AG a nesouhlasu ....... :-D :-D :-D todle ti k tomu reknu ,kamo byli tam dost zkuseni lidi co o tom neco vi a rekli ze jo .
    4. ke stylu ..... pokud se nekomu nelibi a opravdu mi to chce dat najevo je tu battle callouts ,rad prijmu :-* :-D

    Element
    Delete
    Delete
    asshole
    asshole


    Male
    Age : 30
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Delete Tue Jul 12, 2011 7:16 pm

    Já to sice zvopakuju ale tak co Smile Smile

    Zbytečně moc dlouhy stačilo by kousek a byla by z toho pecka Smile Smile

    To, že máš AG to vůbec nebudu komentovat ne tim, že bys na něj neměl ale tim, že třeba chtěj re tryouty u některej a u některejch ne a maj v tom magaljz Smile Smile

    krásnej beatride ten se mi líbil songa sice hrozná ale tak to je každýho styl Smile Smile
    to, že nemáš pořádně plynulej walk to je prostě tvoje ale chytáš to krásně s rukama a různejma variacema Smile Smile

    Smoki
    Smoki
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 32
    Kdo je nejlepší? : Ctiger,Ventex...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 80
    Registration date : 2010-01-29
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Smoki Tue Jul 12, 2011 9:14 pm

    Pěkně jeden po druhém :-)

    1) Mě osobně se líbí komu se nelíbí jeho problém.....songa ti seděla na pohodu
    2)Beat na pohodu
    3) Styl mě osobně se líbí je promakanej a k tobě mi sedí a ty tvoje spiny jak už každý řekl jsou nejvíc
    4)Podle mě AG zasloužené

    Už jen dodám snad že video mohlo být kratší ale nevadí mě bavilo a skouknul jsem celý jak jinak, jak už se někteří zmiňovaly o hadrech každý má svůj styl do toho kecat nebudu.....

    Jinak se budu Těšit na další videjka a doufám že někdy dáme i way Very Happy
    Jamie
    Jamie
    Moderator
    Moderator


    Male
    Age : 31
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 950
    Registration date : 2010-07-16
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Jamie Tue Jul 12, 2011 10:55 pm

    +EDIT: reakce na ducana, ELEMENTE tvý hadry tady sou asi nejlepší co sem na tobě viděl, vůbec neposlouchej nějaký converse a tepláky vole Rolling Eyes vypadáš tady normálně a ne jak nějakej wannabe .. a walkovej styl máš taky lepší než si měl za USD .. + všichni maj největší kecy na rapery jako je Hugo apod. - až dokážete něco takovýho a bude vás živit to odříkávání básniček, tak pak rejpejte .. scratch navíc mě irituje jak tady každej pořád opakuje to samý ,... chytrost study čau elephant







    reakce na příspěvek pod timhle:
    To neni hate, jen můj názor stejně jako tvůj Smile když ho nenapíšu, element si bude pořád nosit co bude chtít, ale bude si myslet, že ostatním se to nelíbí Smile mě se to líbí ... hodnotil sem walk, ale když si začal o oblečení, rád bych taky měl právo na svůj názor ........ pokud ovšem někdo nesouhlasí a myslí si, že tady na CWG nemam právo na svůj názor - ať se přihlásí Smile

    ano, taky vidim 'pravej rap' v něčem jiným , ale tys řekl "taky bych dokázal vyjmenovat milion slov, který se rýmujou." ... já na to reaguju - ano, já bych to taky dokázal, ale ten chlap co je vyjmenovává se s tim živí a má za to dost slušný prachy, tobě zatim všechno platí rodiče nebo kvůli tomu chodíš na brigády .. on jen vyjmenovává Smile

    a pokud ten tvůj "asslick ftw." myslíš na mě k Elementovi , mohl by sis to tady ušetřit a někdy si to vyříkáme s očí do očí Smile

    další zprávy prosím do PM, tady jen k videu .. pa*


    Last edited by Jamie on Tue Jul 12, 2011 11:26 pm; edited 2 times in total
    ducan.P11
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by ducan.P11 Tue Jul 12, 2011 11:16 pm

    Jeden tady napíše názor a hned za to sklidí hate =) To jenom svědčí o vaší inteligenci ..
    Český písničky se mi nikdy v životě nelíbili a ani nikdy nebudou. Za pravym rapem se radši porozhlídnu někde v USA.

    Gangster? Tehdy si ještě nebyl .. A co je mi do polské scény?

    reakce na Jamieho, živit se odříkáváním milionů rýmu, který by složilo 5 letý děcko, fakt nebudu. Na to mám trochu vyspělejší mozek.

    tě buřt, asslick ftw.
    Smile
    Element [C-News]
    Element [C-News]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 30
    note : njn sem TOP :-D :-D
    Kdo je nejlepší? : Sylwer a Eazy, HmongC ,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 270
    Registration date : 2009-06-24
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Element [C-News] Wed Jul 13, 2011 8:45 am

    ducan.P11 wrote:Jeden tady napíše názor a hned za to sklidí hate =) To jenom svědčí o vaší inteligenci ..
    Český písničky se mi nikdy v životě nelíbili a ani nikdy nebudou. Za pravym rapem se radši porozhlídnu někde v USA.

    Gangster? Tehdy si ještě nebyl .. A co je mi do polské scény?

    reakce na Jamieho, živit se odříkáváním milionů rýmu, který by složilo 5 letý děcko, fakt nebudu. Na to mám trochu vyspělejší mozek.

    tě buřt, asslick ftw.
    Smile

    cesky songy se ti nelibi ,ale slovensky jo ??? a video na robime to pre vas reknu ti to takhle radsi budu poslouchat a walkovat na progresivni rap ,nez na slovensky pisnicky o zivote :-D
    Ctiger
    Ctiger
    Veterán
    Veterán


    Male
    Age : 31
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Ctiger Wed Jul 13, 2011 9:43 am

    Takže prvně ... Sem jedna z těch 3 osob co mu to AG dala a myslim si že zaslouženě Smile jestli si někdo myslí že ne tak ať naříká mě Smile
    dál .. strašně miluju když BGčka,Cadeti atd .. nemaj nawalkováno ani rok a dělaj chytrý na lidi co maj nawalkováno že radši ani nemluvim Smile pořád mi přijde že tu chybí úcta Smile .. ale co se divit když si 14-15ti letý kluci myslej že vše vědej a znaj

    video je dobrý Smile líbí se mi a zůstal sem u něj až dokonce .. prostě něco co od AG materiálu předpokládám
    reflex
    reflex
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 31
    note : c-walk is my life
    Kdo je nejlepší? : zhulenej KLUBKO:-DDDD
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 295
    Registration date : 2010-08-21
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by reflex Wed Jul 13, 2011 10:22 am

    tohle video upe nářez tvuj style fakt žeru ale to víš:-)
    myslim že AG zasloužený....
    tenhle style se mě líbí takovej napohodu uvolněnej
    ten spin nejlepší
    peace Reflex
    RaR
    RaR
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by RaR Wed Jul 13, 2011 12:54 pm

    Fakt by mě zajímalo jak Cadet muže někomu napsat že nemá na AG to fakt nepochopim co je dneska na CWG možný Shocked

    Jinak k Videu :

    FLow se mi moc nelíbila Smile
    Style je luxusní
    Ten spin ...no padala mi z něj huba
    Pěknej výběr prostředí, díky tomu ani nebylo moc třeba editovat ne?
    Song ...no já mám huga rád ale tenhle song se mi od něj zrovna nelíbí , třeba bude se držet huba,neřeknu nic atd je odnej o dost lepší ... věc názoru , Jinak Ducane tenhle týpek je jeden z prvních co byl na český rapový scéně ještě za dob K.O crew (pozdější supercroo) takže myslim že Hugo rapovat umí ...
    Jinak mě nevadilo že je vidko dlouhý, bavilo mě celou dobu Smile
    Nevim jsem Bg nebudu ti říkat jestli máš Ag zasloužený na to jsou ty "ty vyšší" ale řekněte mi jak by mělo vypadat Ag když ne takhle??
    Oxy
    Oxy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 27
    note : Keep Walkin...!
    Kdo je nejlepší? : Polsko, CN1, CK...
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 367
    Registration date : 2011-01-10
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue1 / 31 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Oxy Wed Jul 13, 2011 1:42 pm

    Style je fakt promakanej luxusni styl...spin, tka tam sem cumel jak pero z gauce kamo..
    jak rikal rapert...krasne prostredi..to, ze jsi newalkoval v kuse mi vubec nevadilo ..
    mam rad kdyz koukam na nekoho kd opatri do Czech Crown Top ... Smile ...
    hodne se mi libil spin, beatride, song, armmoving... Smile proste krasny vidko...tesim se na dalsi...a vubec neposlouchej tyhle kecy, jako nemas na AG, kdyz ho mas, tak co ? kdyz ti ho dali zkusenejsi, tak to neres...Cadet si muze myslet o kazdym, ze nema ani na BG Smile ...
    KAMO PROSTE ZABITY CO K TOMU DODAT ???
    10 / 10
    Element - Crowners no.1 Represent 927211 I love you
    S Pozdravem -OxyGeN-
    YounGun STREETBASE
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 32
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by YounGun STREETBASE Wed Jul 13, 2011 8:09 pm

    jak řekl Ctiger Very Happy .... taky jsem jeden z těch co mu to AG dali a za tím si stojím i u tohohle vidka... mnohem raději dám AG někomu kdo má progresivní crownovej styl, než zkopírovaný ruský clown stylu V.A.Lakatoš (myšleno Lokos) ....

    Element: hadry dobrý, song dobrej, vidko bych utl po prvním oddechu a zbytečně netočil dál,... tohle neni trénink ale reprezent Wink
    VenteX
    VenteX
    Admin
    Admin


    Male
    Age : 28
    Kdo je nejlepší? : Moorek!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 996
    Registration date : 2009-05-05
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by VenteX Sat Jul 16, 2011 9:38 am

    Ohledně songu - je to věc názoru ..

    mě třeba osobně u songu záleží na beatu než na nějakých slovech.
    Tahle song amě celkem chytla když jsem mu to editoval.

    Ohledně AG. nevim něja kto neřeším..

    Styl oblíkání - proč tu řešíte takvýhle kraviny je to každýh věc co má na sobě

    Jak řekl Tiger.. chybí tu úcta.. všichni si navzájem serou do huby.

    mě se tohle video dost líbilo .. až na ten krok kterej podotknul jamie Very Happy u toho jsme se trošku zasmál vypadalo to jakoby ses chtěl vysrat.


    Ještě k tomu AG .. element je jeden z nejkreativnějších walkerů co znám to už je jeden z důvodů proč by si měl zasloužit AG .. když ještě neměl ani IG už itak se snažil bejt prostě jinej než ostatní a mylsim že se mu to vede.

    Aby měl člověk AG tak nemusí walkovat jako MAD4WEST, lokos,ctiger, atd atd ( což vím že to takhle BGčka maj zakodovaný .. jakmile newalkuješ takhle tka jsi nula ) člověk kterej se v tom aspoň trochu vyzná by pochopil že se modrásci tak trošku mílí ve svém názoru.. ale jak bylo řečeno je to jen věc názoru no Smile
    T.zEt[P11]
    T.zEt[P11]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG


    Male
    Age : 28
    note : vote 4 NO note
    Kdo je nejlepší? : nejlepčí neni nikdo.. páč se pořad někdo zhoršuje nebo zlepčuje... xD ale moji nej. walkeři jsou : sylwer, methodic, bonus a youngun
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 355
    Registration date : 2009-11-29
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by T.zEt[P11] Sun Jul 17, 2011 11:27 pm

    Hugo je dobrej !! Very Happy Ta pisnička se sice sklada z jednoduchejch rymu ale prostě je to něco vic.. možna to někdo chape..
    Jo walk mi příde na AG maš tam rance luxusnioch movu akorad to nemuselo bejt tak dlouuhý to je fakt.. páč ses uprostřed několikrat zastavil a to mě sralo Very Happy aspon si to zachranil třeba že si do beatu machnul rukama Wink
    Co se tyče oblečků.. tak je to každyho věc.. to musim uznat.. polaci si to jedou v uzkejch džínách a co jako.. Very Happy někdo zase v teplacich ja osobně walkuju ve všem možnym a nehrotim to Very Happy ale na těch converskach něco bude.. walkoval si v nich jinak.. mělsi lepčí flow Wink
    Ježišmarja sem se rozkecal o hovnach zase.. tak nic hej Pěkný vidko.. musel sem se vyjadřiv když tu vidim jak Kids hrotěj..
    Peace
    avatar
    L.a.G
    GetGooer
    GetGooer


    Male
    Age : 29
    Kdo je nejlepší? : Anika, Sylwer, Ventex, Papper, Entony, YG, AND MARFII
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 98
    Registration date : 2010-12-28
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue1 / 31 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by L.a.G Sat Jul 23, 2011 12:04 pm

    mně se ten style libi, co se tyce diskuze o AG, vim ye do toho nemam coby BG co kecat, ale musim rict ze ja neochopim, proc zpochybnujete nazory ten defacto nejvyssich... ja teda verim tomu, ze kdyby na to nemel, tak mu to jednoduse nedaj mne? lidi dobře, myslet si to můžete ve svojí hlavě, ale takhle se prezentovat neni zdravý :-) nevíc se mi to líbilo na letnim meetu..ta úcta.. je vidět jak moc některý chytaj meega ego jak sou dobrý a tak si samozřejmě troufnou na někoho, na koho nemaj...n.e.c.h.á.p.u... miir :-)
    Entony
    Entony
    Special group
    Special group


    Male
    Age : 30
    note : Some people learn to dance...others are Born to ;)
    Kdo je nejlepší? : Crown Kingz, Crowners No.1, GoSu, Kala, Kuki, Gagong Pinoy..
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 856
    Registration date : 2009-11-11
    Rage :
    Element - Crowners no.1 Represent Left_bar_bleue0 / 30 / 3Element - Crowners no.1 Represent Right_bar_bleue

    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Entony Thu Sep 01, 2011 7:15 am

    Tohle že je Element ?..Ty jo 2 měsíce tu nejsem a hned co otevřu CWG takový překvápko Smile
    Crowner No.1 <3
    a Congratz k AG !

    Sponsored content


    Element - Crowners no.1 Represent Empty Re: Element - Crowners no.1 Represent

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:15 am